آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95966
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394 10:53
تعداد بازدید : 806

محصولات سازمانی ESET به زودی در ایران عرضه می شود

ESET خاورمیانه به زودی راهکارهای سازمانی خود را به بازار ایران ارایه می کند.

فناوران- ESET پس از شروع ارائه راهکارهای خانگی خود از طریق نمایندگان رسمی، به زودی محصولات امنیت اطلاعات سازمانی را نیز به بازار ایران وارد خواهد کرد.
این شرکت امنیتی پیش ازاین نیز اعلام کرده بود که قصد دارد در نیمه نخست سال 2016 امکان فروش محصولات سازمانی خود را در بازار ایران فراهم کند.
سعید گردش، مدیر نمایندگان فروش ایران در شرکت ESET می گوید: پیش از این با ارائه رسمی محصولات خانگی وارد بازار ایران شدیم و حال پس از انجام بررسی و امکان سنجی، بازار ایران را آماده ورود رسمی راهکارهای امنیت سازمانی دیدیم و به زودی ارائه آن ها را آغاز 
خواهیم کرد.
وی می افزاید: ظرفیت بازار ایران به گونه ای است که همه برندهای مطرح جهانی علاقهمند به حضور در آن هستند و شرکت ESET نیز طبعا حضور خود را در آن گسترش خواهد داد.
لازم به ذکر است هم اکنون فهرست نمایندگان رسمی فروش محصولات ESET در ایران (هم به صورت آنلاین و هم از طریق فروشگاه ها) از طریق وب سایت رسمی شرکت به نشانی eset.com و صفحه partners با انتخاب نام ایران قابل مشاهده است. ضمن آنکه شرکت ESET خاورمیانه از طریق ایمیل iran@esetme.com آماده پاسخ گویی به سؤالات، مشکلات و ابهامات خریداران و مخاطبان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :