آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95963
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1394 10:49
تعداد بازدید : 515

استفاده از تجهیزات داخلی در بخشش جرایم اپراتورها لحاظ می شود

رییس سندیکای صنعت مخابرات گفت: در ارزیابی های سالانه میزان استفاده اپراتورهای ارتباطی دولتی و خصوصی از تجهیزات ساخت داخل در تشویق یا بخشش جرایم آنها لحاظ می شود.

خبرگزاری فارس- فرامرز رستگار اظهار داشت: طبق مصوبه 163 کمیسیون  تنظیم مقررات ارتباطات، کمیته ای با موضوع استفاده حداکثری از تجهیزات تولید داخل در صنعت مخابرات و ارتباطات کشور تشکیل
 شده است.
رییس سندیکای صنعت مخابرات با بیان اینکه نمایندگانی از وزارت ارتباطات، وزارت صنعت، سندیکای مخابرات و دیگر نهادهای مرتبط در این کمیته عضویت دارند، گفت: گزارش های وجود تولیدات داخلی در این کمیته ارایه می شود و اگر تولیدی انجام شود که از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت باشد، مورد توجه قرار می گیرد و به اپراتورهای دولتی و خصوصی اطلاع داده می شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون 20 درصد تجهیزات مورد استفاده در شبکه ارتباطات همراه و 80 درصد تجهیزات مورد استفاده در شبکه ارتباطات ثابت قابلیت تولید داخل کشور را دارند.
رستگار با بیان اینکه در این کمیته ابزار کنترلی برای استفاده اپراتورها از توان داخلی وجود دارد، افزود: در اظهارنامه ها و ارزیابی سالانه رگولاتوری از اپراتورها میزان استفاده از توان داخلی مورد بررسی 
قرار می گیرد.
رییس سندیکای صنعت مخابرات گفت: این ارزیابی ها در تشویق یا بخشش جرایم اپراتورها مورد نظر قرار گرفته می شود.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :