آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95906
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394 11:15
تعداد بازدید : 689

ماراتن برنامه نویسان حوزه گردشگری در هاکاتریپ

هاکاتریپ اولین ماراتن برنامه نویسی موبایل و وب در حوزه گردشگری است که در روزهای 19 تا 21 اسفندماه 1394 در دانشگاه شهیدبهشتی برگزار خواهد شد.

فناوران- هاکاتریپ با حضور 40 تیم 3 تا 5 نفره برگزار می شود. تیم ها در روز اول با چالش های خود آشنا شده و به کمک مربیان به ارایه راه حل هایی برای این چالش ها می پردازند. مربیان حاضر در هاکاتریپ، باتوجه به پارامتر های ارزیابی که از قبل در اختیارشان قرار داده شده است 10تیم را برای ارایه نهایی محصول شان در برابر داوران انتخاب می کنند. در نهایت با توجه به معیارهای گزینش داوری، تیم های اول تا سوم انتخاب و  جوایزی به آنها اهدا می شود.
مراسم اختتامیه هاکاتریپ جمعه هفته جاری ساعت 17 آغاز می شود و تیم های راه یافته به مرحله نهایی محصول خود را  در برابر داوران به نمایش خواهند گذاشت. سه تیم اول به ترتیب سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از این رویداد برنامه نویسی هاکاتریپ اعم از جزییات برگزاری، زمان بندی، معرفی داوران،  مربیان و تیم اجرایی، شاخص های داوری و خبرهای آتی هاکاتریپ می توانند به سایت hackatrip.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :