آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95902
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394 11:9
تعداد بازدید : 669

تیم‌های کارآفرین تا پنجم فروردین ۹۵ فرصت دارند

ثبت نام کسب و کارهای نوپا در چهارمین دوره شتابدهی آواتک

شتابدهنده آواتک با اعلام فراخوان برای چهارمین دوره شتابدهی و سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا از تیم های کارآفرین دعوت به عمل آورد.

فناوران - محسن ملایری، مدیرعامل آواتک با اعلام این خبر گفت: تیم های کارآفرین برای جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتابدهی تا پنجم فروردین ماه ۱۳۹۵ فرصت دارند در سایت آواتک ثبت نام کنند. 
آواتک یک برنامه 6 ماهه شتابدهی به کسب و کارهای نوپاست که کارآفرینان را از طریق ارائه آموزش های کارآفرینی، مربیگری، سرمایه ی اولیه (Seed Funding) و فضای کاری خلاق حمایت می کند.
مدیرعامل آواتک با اشاره به اینکه تاکنون 30 استارتاپ در سه دوره شتابدهی در این مرکز  فعالیت کرده اند، گفت: حاصل کار این سه دوره حمایت از 89 کارآفرین، ایجاد 210 فرصت شغلی و جذب سرمایه 70 درصدی 50 میلیارد ریالی بوده است.
وی افزود: 25 درصد از جوانان فعال در استارتاپ های این شتابدهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند. اما ورود به آواتک، فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب وکار در داخل کشور برای آنان فراهم کرد.
ملایری، استارتاپ های ریحون، تسکولو، پی پینیگ، دونیت و ... را از جمله کسب و کارهای موفق شکل گرفته در این مرکز شتابدهی معرفی کرد.
بر اساس این گزارش، از تیم ها و افرادی که جهت ورود به این دوره ثبت نام کرده اند پس از بررسی و ارزیابی های لازم، برای مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد و  پس از گزینش آنها، ابتدا 20 تیم وارد مرحله پیش شتابدهی و در نهایت 10 تیم به مرحله نهایی شتابدهی راه خواهند یافت .
 دوره پیش شتابدهی در آواتک دو ماه و دوره شتابدهی چهار ماه به طول می انجامد، تیم ها در پایان دوره شتابدهی و در روز ارائه (Demo Day)، برای جلب نظر سرمایه گذاران و کسب سرمایه لازم برای گسترش کار خود، به معرفی و ارائه کسب و کار خود خواهند پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :