آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95900
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1394 11:5
تعداد بازدید : 723

ابزاری برای تبدیل ساعت آنالوگ به هوشمند

شرکت چاقوسازی و ساعت سازی سوییسی Victorinox با همکاری ایسر محصولی به نام INOX Cybertool ساخته که نوعی وسیله جانبی برای تبدیل ساعت های معمولی به انواع هوشمند محسوب می شود و امکانات بیشتری به ساعت های آنالوگ اضافه می کند.

موبنا - این وسیله دو بخش جلو و پشت دارد که قاب هر نوع ساعت Victorinox INOX را احاطه کرده و نمایشگر LED و خمیده بخش جلوی آن اطلاعات گوناگون را در سمت راست خود نمایش می دهد. همچنین نمایانگری نیز برای نشان دادن پیغام های تماس، پیام و تقویم نیز در خود دارد. به لطف طراحی دایره ای شکل این گجت، صفحه اصلی ساعت معمولی پوشانده نمی شود و کاربر قادر به دیدن آن خواهد بود.
از دیگر ویژگی های آن می توان به گام شمار، شمارنده کالری و پشتیبانی از GPS از طریق تلفن هوشمند و نمایش چندین منطقه زمانی اشاره کرد و همچنین می توان از آن به عنوان ثانیه شمار و زمان سنج نیز استفاده کرد.
با اینکه این ابزار برای بقیه ساعت های معمولی کاربرد ندارد، اما گجتی مقرون به صرفه برای تبدیل ساعت معمولی به هوشمند محسوب می شود که برای خرید آن فقط کافیست ۲۲۵ دلار هزینه نمایید و هر وقت به آن نیازی ندارید، آن را باز کرده و کنار بگذارید.سایبرتول باعث می شود ساعت مچی شما زیاد از حد بزرگ دیده شود و حالتی نه چندان جالب روی مچ دست پیدا کند، اما در عوض دیگر لازم نیست دو نوع ساعت آنالوگ و هوشمند داشته باشید و فقط با اضافه کردن یک قاب قادر خواهید بود ساعت آنالوگ خود را به اسمارت واچ تبدیل کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :