fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 95771
  تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394 10:47
  تعداد بازدید : 817

  رایانه های ویژه Dell برای کار با اینترنت چیزها

  شرکت دل (Dell) نوع جدیدی از رایانه های صنعتی را تولید و عرضه کرده که برای کار در حوزه اینترنت چیزها بسیار مناسب است.

  همکاران سیستم- این دستگاه ها که Embedded Box PC 5000 Series و Embedded Box PC 3000 Series نام دارد، در نمایشگاه Embedded World آلمان معرفی شده است.
  تفاوت عمده این دو سیستم در پردازشگر آنهاست.در مدل 3000Series از پردازشگر Atom اینتل که برای کار در فضای محدود طراحی شده استفاده شده است. دستگاه های 5000Series توسط پردازشگرهای Core-i اینتل نیرو گرفته که برای استفاده در رایانه های صنعتی و به کارگیری از خدمات فضای اینترنت چیزها مناسب است.
  رایانه های (Embedded) به سیستم هایی گفته می شود که برای عملیاتی مشخص تعبیه شده است، و در نقطه مقابل آن رایانه های شخصی است که چندمنظوره هستند.
  بر اساس این گزارش، با توجه به ادامه سرمایه گذاری ها در حوزه اینترنت چیزها، پیش بینی می شود ارزش بازار رایانه های نهفته، تا سال ۲۰۱۹ به ۵.۱ میلیارد دلار برسد.
  کاربرد عمده دستگاه های Embedded Box PC در محیط های صنعتی است و پشتیبانی شرکت دل از این سیستم ها و ارائه خدمات به روزرسانی، باعث می شود آن واحدهای صنعتی بتوانند همگام با تحولاتی که در حوزه اینترنت چیزها پیش می آید، حرکت کنند.
  بنا بر اعلام شرکت دل، این دستگاه ها در ژوئن امسال در برخی کشورهای مشخص عرضه خواهد شد. در این رایانه ها، سیستم عامل Windows 7 Pro، Windows 7 Embedded، Windows 10 Pro و Windows 10 IoT Enterprise LTSB یا سیستم عامل های اوبونتو نصب می شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :