آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95762
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394 10:36
تعداد بازدید : 1084

براساس تفاهم‎نامه میان سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه‎ای‎‎ تهران سازمان تامین اجتماعی صورت می‎گیرد

پیگیری ‎‎و حل مشکلات مفاصا حساب بیمه شرکت‎های‎‎ فاوا

شرکت‎های‎‎ عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران می‎‎توانند مسایل و مشکلات خود در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی‎‎ و دریافت مفاصاحساب را به نصر تهران انتقال دهند.


فناوران- فریبا مهدیون، عضو هیات مدیره و مسوول کارگروه بیمه و مالیات این سازمان، گفت: همانطور که اعضای ‎‎سازمان اطلاع دارند سال گذشته با پیگیری‎‎های‎‎ نصر‎‎ تهران و برگزاری‎‎ جلسات کارشناسی ‎‎متعدد با سازمان تامین اجتماعی، سرانجام 30 عنوان موضوعات قراردادی ‎‎مربوط به فناوری ‎‎اطلاعات و ارتباطات به بخشنامه 14/3 جدید درآمد اضافه شد که این بندها، حاصل بررسی ها و تصمیمات کمیسیون‏ های ‎‎استاندارد، نرم‎‏افزار، شبکه، امنیت، آموزش و اینترنت بوده است. مهدیون با تاکید بر اینکه موضوع دریافت مفاصاحساب یکی ‎‎از بزرگ‎ترین مشکلات شرکت‎های‎‎ رایانه‎ای‎‎ در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی‎‎ بوده، ادامه داد: خوشبختانه با فعالیت‎های ‎‎صورت گرفته در کارگروه بیمه و مالیات این مشکلات از طریق سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه‎ای‎‎ قابل پیگیری ‎‎و حل است. بر اساس تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه ‏ای ‎‎تهران و سازمان تامین اجتماعی، داشتن مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه‎ای‎‎ تهران، شرط لازم اعمال بخشنامه 14/3 برای‎‎ شرکت‏های‎‎ انفورماتیکی ‎‎است. 
به گفته مهدیون، به منظور تسهیل در اخذ مفاصا حساب قراردادها، ضروری ‎‎است کلیه شرکت‎ها با مطالعه دقیق 40 عنوان قراردادهای‎‎ فناوری ‎‎اطلاعات مندرج در بخشنامه  3/14 و دستورالعمل اداری ‎‎مورخ 9 آذرماه 93 از واژه‎های ‎‎منطبق با این عناوین در تنظیم قراردادهای‎‎ خود استفاده کنند.
او با تاکید بر اینکه شرکت‎های ‎‎عضو سازمان می‎‎توانند مسایل و مشکلات خود در ارتباط با سازمان تامین اجتماعی ‎‎و دریافت مفاصاحساب را به صورت مکتوب به سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه‎ای ‎‎تهران انتقال دهند، گفت: موضوع قراردادهای‎‎ فناوری ‎‎اطلاعات با توجه به ماهیت این حوزه مدام در حال تغییر است و سازمان نظام صنفی‎‎ رایانه‎ای‎‎ تهران این موارد را رصد می‎‎کند و آماده دریافت پیشنهادات اعضا است. 
مهدیون در این رابطه ادامه داد: در صورتی‎‎که اعضای ‎‎سازمان در مورد انطباق موضوع قرادادهایشان با بخشنامه 3/14 مشکلاتی‎‎ دارند، می‎‎توانند مسایل و درخواست‎های‎‎ خود را به صورت مکتوب به آدرس info@tehrannsr.org دبیرخانه سازمان ارسال کنند تا در کارگروه بیمه و مالیات سازمان انطباق موضوع قرارداد با بخشنامه 3/14 بررسی ‎‎و اعلام نظر شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :