آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9576
تاریخ انتشار : 7 تیر 1391 11:55
تعداد بازدید : 450

استقبال صادرکنندگان از شرکت در ماراتن انتخاب صادرکننده نمونه سال 91

سرپرست معاونت كمك هاي تجاري سازمان توسعه تجارت ايران از استقبال صادركنندگان براي ثبت نام در طرح انتخاب صادركننده نمونه سال 91 خبر داد.

روابط عمومي سازمان توسعه تجارت- محمدمهدی نهاوندی با اعلام اين خبر افزود: تاكنون 430 واحد صادراتی حقیقی و حقوقی برای مشارکت فرآیند انتخاب صادركننده نمونه ثبت‌نام كرده‌اند که پیش‌بینی می‌شود با توجه به مهلت باقی‌مانده و اطلاع‌رسانی صورت گرفته از مجاری مختلف، این تعداد از مرز 600 متقاضی نیز عبورکند.
وي با پيش‌بيني رشد  20 درصدي تعداد شركت‌كنندگان در فرآيند نسبت به سال گذشته گفت: این امر نشان دهنده فضای نشاط و پویایی حاکم بر حوزه‌های تجاری کشور به ویژه در بخش صادرات غیرنفتی است.
نهاوندي افزود: متقاضیان در 80 گروه و زیرگروه کالایی و خدماتی تقسیم‌بندی شده‌اند و تمامی امکانات و تلاش‌های این سازمان در راستای بهبود عملکرد انتخاب و برگزاری هرچه با شکوه‌تر مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه کشور بسیج شده است.
سرپرست معاونت كمك‌هاي تجاري سازمان توسعه تجارت ايران تقدیر از تلاش‌های مجدانه صادركنندگان را در زمينه تجارت خارجي كشور امري واجب در سطح ملي دانست و افزود: این سربازان عرصه صادرات کشور باوجود تنگناها و فشارهای خارجی کماکان شرایط حضور قدرتمندانه محصولات ایرانی در عرصه بین‌الملل را فراهم می‌آورند و كشور بايد قدردان زحمات ايشان باشد.
 نهاوندي در پايان با تاکید بر اطلاع‌رسانی تمامی اقدامات و مراحل انجام کار از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان، از صادرکنندگان کشور خواست با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران به
آدرس www.tpo.ir در جریان آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به انتخاب صادرکنندگان نمونه کشور قرار گیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :