آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9573
تاریخ انتشار : 7 تیر 1391 11:47
تعداد بازدید : 476

برگزاری سمینار صیانت از حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم افزار

سازمان فناوري اطلاعات ایران و سازمان نظام صنفی رایانه اي به منظور آگاه سازي عمومی در زمینه جوانب مختلف حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم افزار 19 تیرماه سال جاری سمینار "صیانت از حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم افزار" را برگزار می کند.

فناوران- از آنجا که وظیفه مدیریت، حمایت و ساماندهی امور مربوط به نرم‌افزار برعهده سازمان فناوري اطلاعات است، طرح جامعی تحت عنوان صیانت از حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار با همکاري سازمان نظام صنفی رایانه‌اي کشور به انجام رسیده که سمیناری در برای اطلاع‌رسانی نتایج این طرح و نیز آگاه‌سازي عمومی در زمینه جوانب مختلف حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار برگزار می شود.
مخاطبان سمینار شامل نمایندگان و خبرگان امر در نهادهاي حاکمیتی اعم از قانونگذار، قضایی و اجرایی، و نیز تولیدکنندگان نرم‌افزار،دانشگاهیان، کارشناسان نرم‌افزار، قضات، حقوق دانان، وکلا و تمامی کاربران و علاقه‌مندان حوزه نرم‌افزار هستند.
محورهاي اصلی سمینارعبارتند از نقد و بررسی حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار، آسیب‌شناسی نقض قانون حقوق مالکیت پدیدآورندگان نرم افزار، قوانین و مقررات تولید نرم‌افزار منطبق با فناوري‌هاي نوین، کارگروه دایمی صیانت از حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار، حرمت شرعی و فواید اقتصادي صیانت از حقوق تولیدکنندگان نرم‌افزار، آیین‌نامه فروش محصولات نرم‌افزاري نتایج سنجش آگاهی عمومی از حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار و پیش نویس لایحه جامع ادبی و هنري در بخش نرم‌افزار.
نظام صنفی رایانه‌ای از تمامی فعالان و علاقمندان حوزه نرم‌افزار و فناوري اطلاعات و ارتباطات دعوت می‌کند، با شرکت در این سمینار تخصصی با دستاوردهاي طرح و نیز تحولات روز دنیا در زمینه حقوق مالکیت تولیدکنندگان نرم‌افزار آشنا شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :