آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9570
تاریخ انتشار : 7 تیر 1391 11:41
تعداد بازدید : 2183

مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیستم‌های تجارت ویرا سام

esam.ir با الگوی ebay راه اندازی شده است

شرکت توسعه فناوری اطلاعات سیستم های تجارت ویرا سام که در بهمن ماه سال 90 وب سایت ایسام را راه اندازی کرده است با الگويي نوين و برگرفته از برترين سايت خريد، فروش و مزايده دنيا ebay فعالیت خود را ادامه می دهد.

فناوران - سام مدن‌پور مدیرعامل شرکت ویرا سام با بیان اینکه هدف ایسام همگانی کردن تجارت الکترونیکی در کشور است، گفت: سایت ایسام (esam.ir) این امکان را برای شما به وجود آورده تا بدون صرف هیچ هزینه‌ای، سریع و آسان فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده و به صورت آنلاین محصولات خود را به روش‌های مختلف بفروش برسانید.
وی با بیان اینکه ما معتقدیم که هر فردی می‌تواند از سایت ایسام با توجه به نیاز خود سود ببرد، افزود: استراتژی ما در سایت ایسام، آماده‌سازی نرم‌افزار، افزایش فروش برای فروشندگان، ایجاد بازار فروش و در نهایت به عنوان حامی خریدار تعیین شده است.
وی با اشاره به اینکه ایسام از دو مولفه اصلی تشکیل شده است گفت: نخستین مولفه، دارا بودن نرم‌افزارهای ساده و قدرتمند که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا ظرف مدت چند دقیقه، فروشگاه خود را ایجاد کنید. مولفه دوم، یک فروشگاه متمرکز که کالاهای متفاوت در آن جمع آوری شده است.
مدن‌پور افزود: این امر از یک طرف باعث کسب و کار بیشتر برای فروشندگان و از طرف دیگر باعث تسریع روند جست‌وجوی خریداران برای یافتن کالای مورد علاقه‌شان می‌شود. وی همچنین با بیان اینکه برخلاف سایر فروشگاه‌های آنلاین، ایسام یک فروشگاه بسیار غنی را در اختیار فروشندگان قرار خواهد داد تا بتوانند کنترل کاملی بر روی آن داشته باشند، گفت: فروشندگان می‌توانند ظاهر و عملکرد فروشگاه خود را به دلخواه انتخاب کنند. این موضوع برای اشخاص و یا فروشگاه‌های کوچکی که به دنبال فروش آنلاین با حفظ هویت و مشخصه‌های اصلی خود هستند می‌تواند کاربرد بیشتری داشته باشد. این افراد و یا فروشگاه‌ها می‌توانند آمار خریداران خود را به صورت کامل کنترل کنند.
مدن‌پور افزود: اگرچه این سایت علاقه‌مند به همکاری با شرکت‌های بزرگ است، اما خط مشی اصلی ایسام توجه بیشتر به اشخاص و فروشگاه‌های کوچک و یا کمک به افرادی است که در پی یافتن یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد فروشگاه آنلاین هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :