آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95274
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1394 12:11
تعداد بازدید : 728

زلزله تایوان عرضه آیفون 7 را عقب انداخت

اگر چه اپل در سال های اخیر توانسته زنجیره عرضه گوشی آیفون را ارتقا ببخشد، اما ممکن است عرضه آیفون 7 در زمان مقرر به علت برخی مشکلات پیش بینی نشده ممکن نباشد.

فارس- زلزله 6/4 ریشتری تایوان در ماه گذشته ممکن است خساراتی بیش از آنچه قبلا پیش بینی می شود به کارخانجات TSMC وارد کرده باشد. 
TSMC از تولیدکنندگان سخت افزارهای مختلف مورد استفاده اپل در گوشی های همراه ساخت این شرکت است.TSMC تنها تولیدکننده تراشه A10 آیفون 7 است که قلب این گوشی هوشمند را تشکیل می دهد. البته TSMC در ابتدا اعلام کرده بود زلزله اخیر به کاهش تنها یک درصدی تولیدات آن در سال 2016 خواهد انجامید، اما برآوردهای دقیق تر نشان می دهد میزان خسارات وارده بیش از حدی بوده که قبلا پیش بینی می شده است.
TSMC جزییات دقیقی در این زمینه ارائه نکرده ولی به هر حال نتیجه نهایی این وضعیت به هم ریختن برنامه ریزی اپل برای تولید و بازاریابی آیفون 7 خواهد بود. برخی منابع مطلع می گویند ممکن است اپل تصمیم بگیرد شرکتی مانند سامسونگ را جایگزین TSMC کند. مگر اینکه فناوری 10 نانومتری این شرکت تایوانی برای ساخت تراشه های سخت افزاری باعث برتری داده شدن آن به سامسونگ شود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :