آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95262
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1394 11:39
تعداد بازدید : 1004

RP-AC68U؛ تقویت کننده سیگنال ایسوس به بازار آمد

ایسوس تقویت کننده سیگنال (Wi-Fi Repeater) جدید خود را با نام RP-AC68U معرفی کرده است.

فناوران- این تقویت کننده دو بانده (Dual Band) با پروتکل 802.11ac (AC1900) و اندازه کوچک خود دارای 3 آنتن داخلی برای ارسال و 4 آنتن داخلی برای دریافت است و به کاربران امکان می دهد که محدوده تحت پوشش سیگنال شبکه خود را با حداکثر سرعت1900  مگابیت در ثانیه افزایش دهند.
RP-AC68U دارای درگاه USB3.0 برای متصل کردن حافظه های جانبی است که سرعت هایی تا 10 برابرUSB 2.0 به همراه ASUS AiCloud را پشتیبانی می کند.
وجود 5 درگاه سیم شبکه (Ethernet) باعث می شود که بتوان دستگاه های دارای سیم شبکه را به دستگاه های بی سیم متصل و اطلاعات را بین آنها جابه جا کرد. همچنین می توان RP-AC68U را در حالت Access Point استفاده کرد.
کارکرد تقویت کننده RP-AC68U بدین گونه است که سیگنال های یک مودم یا روتر را در فضاهایی که ضعیف هستند تقویت می کند که مناسب خانه های بزرگ است. 
این تقویت کننده سیگنال، از سرعت هایی تا حداکثر 1900 Mbps روی فرکانس 2.4 GHz و 1300 Mbps روی فرکانس 5GHz پشتیبانی می کند. البته ایسوس این دستگاه را به گونه ای طراحی کرده که با فناوری های قدیمی نیز سازگاری داشته باشد. 
از سوی دیگر، RP-AC68U با پشتیبانی از USB3.0 و همچنین برنامه AiCloud به کاربران اجازه می دهد که حافظه های خود را به این دستگاه متصل کنند و از روی تلفن همراه به فایل های خود دسترسی داشته باشند. 
ضمنا وجود 5 درگاه Ethernet روی RP-AC68U به کاربران امکان می دهد که به انتخاب خود شبکه مورد نظر را در خانه و یا محل کار پیاده سازی کنند.این تقویت کننده با داشتن درگاه Ethernet، این قابلیت را دارد که دستگاه هایی مانند PC، کنسول بازی، تلویزیون هوشمند، دستگاه های NAS و غیره را تماماً در یک شبکه با دستگاه های بی سیم دیگر قرار دهد.
 راه اندازی RP-AC68U هم بسیار ساده است و  کاربر تنها باید دکمه WPS روی هر دو دستگاه مودم/روتر و RP-AC68U فشار دهد و تمام فرآیندهای بعدی به صورت خودکار انجام خواهد شد. در این حالت حتی نیاز به PC برای تکمیل فرآیند نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :