آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95154
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 11:1
تعداد بازدید : 838

پیش بینی سود 1/5 میلیارد دلاری فروش آیفون 4 اینچی

از چندی پیش شایعاتی پیرامون عرضه یک دستگاه آیفون ۴ اینچی توسط اپل منتشر شده که اواخر اسفند ماه رونمایی خواهد شد. بر این اساس تحلیلگران پیش بینی کرده اند با عرضه این گوشی سودی معادل 1/5 میلیارد دلار عاید اپل می شود

فناوران- گوشی 4 اینچی اپل قرار است با نام آیفون 5se رونمایی شود. این گوشی احتمالا 25 اسفندماه معرفی و سه روز بعد عرضه آن آغاز خواهد شد.
بر این اساس پیش بینی های جالبی درباره عرضه و سود این گوشی منتشر شده که یکی از آنها رقم 1/5 میلیارد دلاری را برای این گوشی در نظر گرفته است. این تحلیلگران معتقدند از آنجا که کاربران اروپایی و آمریکایی علاقه بسیاری به گوشی هایی با نمایشگر کوچک دارند، میزان سودآوری اپل از این محصول بسیار زیاد خواهد بود.
بر اساس پیش بینی ها انتظار می رود که سال اول عرضه آیفون 5se حدود ۳۰ میلیون دستگاه به فروش برسد. به گفته تحلیلگران، فروش آیفون ۴ اینچی با قیمتی معادل ۵۰۰ دلار می تواند سود خوبی را عاید اپل کند. تحلیل گران وال استریت ژورنال پیش بینی کرده اند، از آنجا که شایعه شده آیفون 5se به سیستم پرداخت موبایلی اپل پی مجهز خواهد شد، این احتمال وجود دارد که میزان سودآوری اپل از آیفون جدید بیشتر از مقدار تخمین زده شده باشد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :