آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95150
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 10:57
تعداد بازدید : 845

بر اساس تحقیقات موتور جست‌وجوی روسیه

کاربران گوشی هوشمند 6 میلیارد نفر می شوند

تحقیقاتی که به تازگی توسط بایدو، موتور جست وجوی اینترنت چین صورت گرفته، جمعیت کاربران گوشی های هوشمند را تا سال 2020 بیش از 6 میلیارد نفر اعلام کرده است.

فناوران- بر اساس گزارش بایدو، جمعیت کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کند تا سال 2020 بیشترین میزان نرخ رشد را خواهد داشت.
با رشد صنعت ارتباطات، تعداد کاربران گوشی های هوشمند تا 4 سال آینده به رقم 1/6 میلیارد نفر در سراسر دنیا می رسد.
بر اساس گزارش بایدو، 60 درصد همه کاربران گوشی های هوشمند از این دستگاه ها به عنوان ابزارهای ارتباطی استفاده می کنند، در حالی که 23 درصد به عنوان یک ابزار همراه بهره می برند. 8 درصد باقی مانده از این دستگاه ها برای دسترسی به شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و 9 درصد مردم از آنها به عنوان دستگاه های سرگرمی بهره می برند.
بر اساس این گزارش، افراد زیر 20 سال از گوشی های هوشمند برای گوش دادن به موسیقی و سرگرمی استفاده می کنند و برای افرادی که میانگین سنی 20 تا 29 سال دارند، این دستگاه ها ابزاری جدایی ناپذیر است.
گزارش ها حاکی است که 40 درصد افراد 21 تا 50 اپلیکیشن روی گوشی خود نصب می کنند.
در آسیا از هر 100 نفر 6 نفر 21 تا 50 اپلیکیشن روی گوشی خود نصب دارند در حالی که 58 نفر از 100 نفر کمتر از 20 اپلیکیشن روی گوشی خود دارند.
بر اساس گزارش بایدو، داغ شدن بیش از حد گوشی، یکی از مشکلاتی است که اکثر کاربران گوشی های هوشمند با آن درگیر هستند. گزارش ها حاکی است که نصب تعداد زیادی نرم افزار روی گوشی های هوشمند باعث افزایش میزان داغ شدن گوشی های هوشمند می شود به این ترتیب که نرم افزارهایی که رم و CPU گوشی را درگیر می کنند به مراتب بیشتر باعث داغ شدن دستگاه می شوند.
از سوی دیگر این نرم افزارهای سنگین روی سرعت گوشی تاثیر می گذارند و باعث کند شدن راندمان گوشی می شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :