آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95142
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 10:47
تعداد بازدید : 740

فراخوان شناسایی امکانات ارتباطی مازاد دستگاه ها

فراخوان شناسایی امکانات ارتباطی مازاد دستگاه ها به منظور ساماندهی و جلوگیری از هرز رفت منابع و استفاده بهینه از منابع و امکانات ارتباطی کشور توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر شد.

فناوران- صادق عباسی شاهکوه با اعلام این خبر توضیح داد: این فراخوان با توجه به ایجاد شبکه های ارتباطی اختصاصی (مانند شبکه فیبرنوری اختصاصی)، از سوی برخی از دستگاه ها و تمایل تعدادی از دستگاه ها برای واگذاری مازاد امکانات ارتباطی مانند کانال ها و داکت های مخابراتی، فیبر تاریک، دکل و فضا، به متقاضیان آن امکانات و براساس مصوبه ۲۲۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منتشر شده است.
معاون بررسی های فنی و صدور پروانه رگولاتوری درباره جزئیات این فراخوان افزود: تمامی دستگاه هایی که مایل به ارایه امکانات ارتباطی مازاد خود هستند حداکثر ظرف مدت سه ماه فرصت دارند تا متناسب با مصوبه ۲۲۶ کمیسیون در این زمینه اقدام کنند.
وی تصریح کرد: تمامی دستگاههائی که تا نیمه آذر سال ۹۴ امکانات ارتباطی ایجاد کرده اند در صورتی می توانند نسبت به واگذاری امکانات ارتباطی مازاد خود به شرکت ارتباطات زیرساخت و یا دارندگان پروانه ارایه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اقدام کنند که در مدت زمان سه ماهه فراخوان و بر طبق موارد درخواستی آن، نسبت به اعلام دقیق امکانات ارتباطی مازاد خود اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :