آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95139
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394 10:43
تعداد بازدید : 735

نظر مشاور فرمانده سپاه پاسداران درباره علت افت سهام توییتر

مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به ارسال دو پیام از سوی مقام معظم رهبری برای جوانان اروپایی، گفت: دشمن خطر این پیام ها را برای خود حس کرد و به همین علت دو هفته بعد از پیام اول، قرارگاهی برای مقابله با آن تشکیل داد.

خبرگزاری فارس- حمیدرضا مقدم فر افزود: فراموش نکنیم جدا از تهدیدات و فرصت های فضای مجازی قطعا این فضا بستر جنگ با دشمن محسوب می شود.
مقدم فر با تاکید بر اینکه در فضای مجازی باید به آفند برسیم، گفت: این طور نیست که بگوییم تولیدات فضای مجازی برای همه دنیا صورت می گیرد و به ما ضرری نمی رساند، بلکه آنها صبح تا شب برای مان نقشه می کشند و برنامه و محتوا تولید می کنند.
مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر مسوولان ما در این عرصه مسامحه کردند و تساهل داشتند، به این علت است که جنگ را حس نکردند؛ ما در سال های گذشته در پدافند قرار داشتیم، اما امسال با نامه هایی که مقام معظم رهبری به جوانان غربی نوشت، در حالت آفند قرار گرفتیم.
مقدم فر در مورد نامه اول مقام معظم رهبری، گفت: با انتشار این نامه دشمن یک هفته غافلگیر شده بود و نمی دانست چه باید بکند؛ البته آنها به دلیل اینکه نخبگان شان قدرت نامه را تشخیص دادند، دو هفته بعد قرارگاهی برای مقابله با پیام های این نامه تشکیل دادند تا مانع از رسیدن حرف حق و حقیقت به مردم شوند.
مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران به حذف شدن هشتک های مربوط به نامه مقام معظم رهبری از توییتر پرداخت و گفت: در حالی که مسوول توییتر در همان ایام با افتخار سخنرانی می کرد که توییتر یعنی آزادی بیان، تمام هشتک های مربوط به پیام مقام معظم رهبری را محدود کردند و با این کار هم سهام شان افت کرد و هم دست شان رو شد.
وی ادامه داد: غربی ها تا خودشان را جمع وجور کردند، نامه دوم نیز منتشر شد، به طوری که خیلی جاها دست خود را به نشانه تسلیم بالا بردند.
مقدم فر تاکید کرد: پس ملاحظه کردید ما با همین امکانات کم نیز توانستیم آفند داشته باشیم، البته مشکل اصلی ما اکنون در فضای مجازی تولید محتواست، تولید محتوای مناسب و متناسب در قالب محصولات هنری و فرهنگی. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :