آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9509
تاریخ انتشار : 5 تیر 1391 11:14
تعداد بازدید : 507

وب سایت جدید دی-لینک ایران راه اندازی شد

با توجه به اینکه بحث شبکه و اینترنت در چند سال گذشته بسیار داغ بوده و فروش و پیشرفت سریع محصولات دی-لینک در ایران چشمگیر بوده است، دفتر دی-لینک ایران برای نخستین بار در خاورمیانه وب سایت محلی به دو زبان فارسی و انگلیسی را راه اندازی کرده است.

فناوران- این وب‌سایت که از لحاظ شکل ظاهری بسیار شبیه وب‌سایت‌های دی-لینک در مناطق دیگر دنیاست، نقاط قوت و فرق‌های عمده‌ای را شامل می‌شود. یکی از خصوصیات مهم وب‌سایت دی-لینک ایران قابلیت مقایسه شش محصول مرتبط در یک صفحه است.
شما به کمک این خصوصیت می‌توانید محصولات مورد نظر خود را در یک جدول مشاهده کرده و با توجه به مشخصات فنی مورد نظر محصول درستی را انتخاب کنید. دیگر خصوصیت این وب‌سایت قابلیت فیلتر کردن لیست محصولات بر اساس یک ویژگی خاص است. به طور مثال شما به‌راحتی می‌توانید با یک کلیک تنها مودم‌هایADSL  راکه دارای وایرلس 802.11n هستند ، در صفحه مشاهده کنید.
 چت آنلاین یکی دیگر از خصوصیات بارز وب سایت دی لینک ایران است. شما میتوانید براحتی در ساعات اداری سوال فنی و یا فروش خود را از کارشناسان دی لینک در محیط چت آنلاین (LiveZilla)  پرسیده و جواب سوالات خود را بگیرید. در صورت آفلاین بودن اپراتور‌ها در نخستین فرصت سوال شما توسط ایمیل و یا تماس تلفنی جواب داده خواهد شد.
 از دیگر امکانات این وب‌سایت دریافت فایل اطلاعات مربوط به هر محصول است. طبق آخرین خبر، دی-لینک ایران برای رفاه حال کاربران هم اکنون مشغول فارسی‌سازی کامل مشخصات محصولات در وب‌سایت است که به مرور کامل شده و به یک مرجع بسیار مناسب و کامل برای کسب اطلاعات تبدیل می‌شود. لازم به ذکر است وب‌سایت dlink. ir  از تاریخ 8 خرداد ماه 1391 شروع به فعالیت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :