آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9508
تاریخ انتشار : 5 تیر 1391 11:10
تعداد بازدید : 519

درباره برنامه های Smart Hub تلویزیون هوشمند سامسونگ

اسمارت هاب یا سرویس دسترسی به برنامه ها و گزینه های مولتی مدیایی تلویزیون های هوشمند سامسونگ که در مارس 2012 برای نخستین بار به 142 کشور جهان ارایه شد، نه تنها در طیف وسیعی از تلویزیون های پیشرفته این برند بلکه در برخی پخش کننده های سینمای خانگی سامسونگ نیز در اختیار کاربران قرار دارد.

فناوران- در Smart Hub بجز برنامه‌های کاربردی و خدماتی نظیر ویدیو و جست‌وجوی پیشرفته که در سال 2011 به امکانات این سرویس افزوده شدند و امکان دسترسی به مرورگر وب و برنامه‌هایی برای خانواده، سلامتی و کودکان که به تازگی به این برنامه راه یافته‌اند، نیز وجود دارد.
در صفحه اصلی این برنامه سه قسمت کاملا مشخص با نام‌های برنامه‌های توصیه شده، خدمات و برنامه‌های من دیده می‌شود و تصویر پس زمینه آن نیز با شش عکس متفاوت قابل شخصی‌سازی ست. باکس جست‌وجو و محتوای در حال پخش از تلویزیون در بالای صفحه‌نمایش همراه با نام کاربری و کلیدهای عملیاتی در پایین صفحه این اینترفیس به چشم می‌خورند.
در Smart Hub طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی در دسته‌بندی‌های گوناگون و متفاوت وجود دارد که به هر دو صورت رایگان و غیررایگان در دسترس قرار گرفته‌اند. از جمله برنامه‌های جدید این قسمت باید به برنامه‌های کاربردی مخصوص خانواده اشاره کرد که در طی آن امکان ارتباط دایمی با خانواده برای کاربران فراهم می‌شود. در این سرویس می‌توان تا 1000 عکس مختلف را آپلود کرده و سپس در حین چت با اعضای خانواده به تماشای آنها پرداخت. امکان مرتب کردن تصاویر براساس تاریخ و زمان و قرار دادن نظر و کامنت در مورد یک عکس مشخص از دیگر امکانات این قسمت است. برنامه‌های کاربردی برای سلامتی با معرفی برنامه‌های متنوع تمرینی ارایه محتوای سلامتی با نمایش کالری از دست رفته و در نهایت ایجاد انگیزه به کاربران یکی دیگر از برنامه‌های جدید Smart Hub در سال 2012 محسوب می‌شود. در بخش برنامه‌های کاربردی برای کودکان نیز موضوعات جالب و متفاوت از جمله بازی‌های متنوع با امکان کنترل والدین در اختیار قرار گرفته است. از گزینه‌های مشترک در این قسمت امکان ترجمه این برنامه‌ها به طور کامل به هفت زبان زنده دنیاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :