آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9507
تاریخ انتشار : 5 تیر 1391 11:8
تعداد بازدید : 417

در مراسم Channel ME Awards 2012

سایبروم بهترین فروشنده محصولات امنیتی خاورمیانه لقب گرفت

سایبروم سازنده دستگاه UTM، در جشن Channel Middle East Awards 2012 که در دوبی برگزار شد، نشان بهترین فروشنده محصولات امنیتی را از آن خود کرد.

فناوران- به گزارش روابط عمومی شرکت پارس آتنا دژ (پاد) تلاش‌ها، کارکرد و پیشینه درخشان سایبروم بار دیگر افتخار، جایزه و اعتباری ارزشمند را برای این شرکت به ارمغان آورد. سایبروم با به دست آوردن جایزهChannel Middle East KSA Award توانست جایگاه بهترین فروشنده محصولات امنیتی منطقه خاورمیانه را به از آن خود کند.
Channel ME Awards که پنجمین سال برگزاری خود را پشت سر گذاشت، رویداد برجسته‌ای برای بزرگداشت بهترین فروشندگان، خرده فروش‌ها، توزیع کنندگان و شرکت‌های ارایه راهکار منطقه خاورمیانه در زمینه فناوری اطلاعات است.
شرکت سایبروم با سپاسگزاری از تمام شرکایی که در دستاوردهای کنونی این شرکت در خاورمیانه سهیم هستند، این پیروزی‌ها را ره‌آورد همدلی و تلاش فراوانی دانست که به گسترش ظرفیت‌ها و تخصص سایبروم انجامیده است.
کسب این جایزه دستاورد بزرگی برای سایبروم است، چراکه Channel Middle East Awards به انتخاب بزرگ‌ترین شرکت‌ها در زمینه شبکه فروش و توسعه بازار در خاورمیانه می‌پردازد. از این گذشته به‌دست آوردن چنین دستاوردی سایبروم را نه تنها نزد سهامداران خود برجسته‌تر می‌کند، بلکه اعتبار دو چندانی به این شرکت در خاورمیانه می‌بخشد.
بر اساس این اعلام شرکت سایبروم، این شرکت به ارتقای همکاری‌های خود در شبکه فروش خاورمیانه ادامه خواهد داد تا در کنار شرکا تخصص، ظرفیت‌ها و بازار را توسعه بخشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :