آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9505
تاریخ انتشار : 5 تیر 1391 10:46
تعداد بازدید : 477

زیرساخت آماده تامین ارتباطات به هنگام حوادث غیرمترقبه است

مدیركل امور مشتریان و واگذاری مدارات شركت ارتباطات زیرساخت گفت: این شركت برای حفظ ارتباطات شبكه راه دور كشور، به هنگام حوادث غیرمترقبه بر اقدامات پیشگیرانه،
تاكید دارد.

روابط عمومی زیرساخت- كیهان افتخار با بیان این مطلب افزود: این شركت در تمامی بخش‌های فنی شامل شبكه‌های سوییچ، انتقال، دیتا و ساختمان و تاسیسات موضوع پیشگیری را مورد توجه قرار داده است.
وی بیان کرد: شركت ارتباطات زیرساخت با ایجاد حلقه‌های متعدد و مسیرهای حفاظتی(پروتكشن) امكان باز سازی ارتباطات در سطوح فیزیكی را در بخش شبكه انتقال مورد توجه قرار داده است. در بخش سوییچ نیز با احداث مركز مدیریت شبكه سوییچ و سوییچ‌های راه دور چندگانه و انتقال آنها به چند مركز، به ایمنی این حوزه توجه كرده است.
مدیركل امور مشتریان و واگذاری مدارات شركت ارتباطات زیرساخت گفت: مقاوم سازی ساختمان‌ها در مقابل زلزله نصب سیستم اعلام و اطفا حریق نیز از دیگر اقدامات زیرساخت در این حوزه است.
افتخار افزود: تامین تجهیزات مورد نیاز برای بازسازی شبكه، استفاده از لینك رادیویی، سوییچ راه دور قابل حمل و تامین تجهیزات پایانه‌های VSAT از دیگر اقدامات شركت ارتباطات زیرساخت برای برقراری ارتباطات به هنگام حوادث غیرمترقبه است.
گفتنی است، كه شبكه‌هایVSAT (Very) Small Aperture Terminal بخشی از مخابرات ماهواره‌ای است و اصطلاحا به پایانه‌های زمینی كوچكی اطلاق می‌شود كه بر روی بستر ماهواره به انتقال اطلاعات می‌پردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :