آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94434
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1394 11:25
تعداد بازدید : 580

سخنگوی نمایشگاه رقیب اعلام کرد:

نمایشگاه رسانه های دیجیتال امسال برگزار نمی شود

سخنگوی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با بیان اینکه امسال به دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان، نمایشگاه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات برگزار نمی شود گفت: فقط نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

فارس- محمد خراسانی زاده در نشست خبری سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی که در این خبرگزاری برگزار شد گفت: نخستین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتال در هفته اول بهمن ماه 1391 برگزار شد که فقط 180 غرفه داشتیم.
سخنگوی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در ادامه تصریح کرد: فرماندهان مجموعه های نظامی و نمایندگان مجلس و دیگر مسوولانی که در سال گذشته از این نمایشگاه بازدید داشتند، تاکید می کردند که در این نمایشگاه حرف های بسیار جدیدی را شنیدند و همچنین باعث شد تا پروژه های خوبی بین شرکت کنندگان و نهادها و موسسات بسته شود.
وی با بیان اینکه در سال گذشته رونمایی های خوبی در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی صورت گرفت، گفت: نسبت به فضای تخصصی نمایشگاه در سال گذشته بازدید بسیار خوبی داشتیم. آمار بازدید ما 130 هزار نفر در سال گذشته بود که در نمایشگاه مشابه آن حتی در سطح حاکمیتی کمتر از یک چهارم این عدد است.
خراسانی زاده در خصوص سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی گفت: این نمایشگاه امسال از 22 تا 27 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مراسم افتتاحیه آن ساعت 15 روز 22 بهمن برگزار خواهد شد.
سخنگوی نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با بیان اینکه ساعت کار این نمایشگاه هر روز از ساعت 10 صبح تا ساعت 20 است، گفت: امسال مانند سال گذشته نمایشگاه در محل دایمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفت وگو برگزار می شود و غرفه های آن به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است.
وی افزود: امسال 500 درخواست برای غرفه داشتیم که از سال گذشته بیشتر بود اما به دلیل ظرفیت محدود فقط توانستیم پذیرای 300 غرفه باشیم همچنین متولی برگزاری نمایشگاه سازمان فضای مجازی سراج خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :