آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94302
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394 11:14
تعداد بازدید : 904

بدون تیتر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی کشور گفت: تا پایان سال جاری اعتباری به میزان پنج هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات یارانه ای به تکمیل و بهره برداری مسکن مهر اختصاص می یابد.

 معاون اول رییس جمهور گفت: مهم‎ترین چالش ما اشتغال است، زیرا ما به صورت طبیعی در طول برنامه ششم سالانه ۸۹۰ هزار فارغ‎التحصیل دانشگاهی داریم که از ما کار طلب می‎کنند.
 شرکت نفتی بریتیش پترولیوم اعلام کرد که به دلیل افت قیمت نفت بدترین زیان سالانه خود را در طی دست کم ۲۰ سال گذشته متحمل شده و قصد دارد ۳ هزار کارمند خود را اخراج کند.
 وزیر اقتصاد ترکیه با ادعای اینکه ترکیه دموکراتیک ترین کشور منطقه است و ایران دموکراسی ندارد، مدعی شد: تهران رقیبی برای ما محسوب نمی شود و ترکیه از لغو تحریم های ایران بیشترین سود را می برد.
 وزارت نفت و گاز ترکمنستان اعلام کرد در هفتمین کنگره بین المللی گاز این کشور موضوع راه اندازی خط لوله گاز «ترانس خزر» در دستور کار قرار خواهد داشت.
 دبیر انجمن شیرینی و شکلات با بیان اینکه واردات ژلاتین خوکی برای مصرف در محصولات شیرینی و شکلات نداشته ایم، گفت: این بحث ها با هدف افزایش تعرفه واردات و در جهت کمک به یک کارخانه داخلی مطرح شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :