آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94284
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394 10:53
تعداد بازدید : 776

برنامه های فرهنگسرای فناوری اطلاعات در دهه فجر

رییس فرهنگسرای فناوری اطلاعات ویژه برنامه های دهه فجر را در فرهنگسرای فناوری اطلاعات اعلام کرد.

ایکنا- مهدی وکیل پور، رییس فرهنگسرای فناوری اطلاعات،  از اجرای برنامه های مختلف به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فرهنگسرای فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: ضبط خاطرات دوران زندان مبارزین انقلاب اسلامی در کمیته مشترک ساواک با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تهران و بسیج سازمان فرهنگی هنری در برنامه ای با عنوان «رو به سوی روشنایی» در استودیو فرهنگسرای فناوری اطلاعات صورت گرفته است. در این برنامه خاطرات فعالان و زندانیان سیاسی مسلمان در دوران حکومت پهلوی که در کمیته مشترک ضد خرابکاری محکوم شدند، ضبط شد.
وی ادامه داد: طاهره سجادی، همسر مهدی غیوریان و نویسنده کتاب «خورشید واره»، عزت الله مطهری، محمد یوسف باروتی، پروين سليحی، همسر شهيد مرتضي لبافی نژاد از جمله شخصیت هایی بودند که به ذکر خاطرات سال ها مبارزه و شکنجه های رژیم پرداختند. این برنامه در ایام دهه فجر از طریق پرتال شهرداری تهران پخش می شود.
رییس فرهنگسرای فناوری اطلاعات از ثبت نام بازی رایانه ای «تهران کاپ» در فرهنگسرای فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: ثبت نام بازی رایانه ای «تهران کاپ» از اول بهمن در فرهنگسرای فناوری اطلاعات آغاز و تا دهم بهمن ادامه یافت.
وی اجرای نمایش «همراه با انقلاب» را دیگر برنامه فرهنگسرای فناوری اطلاعات معرفی کرد و گفت: نمایش «همراه با انقلاب» با موضوع انقلاب اسلامی از 18 تا 20 بهمن در سه مدرسه از مدارس منطقه 11 اجرا می شود.
وکیل پور به مشارکت در برپایی ایستگاه شادی در میدان انقلاب اشاره کرد و گفت: در ایستگاه «شعار نویسان دیروز/ نگاه امروز» با مشارکت مردم شعارهای انقلابی روی دیوارهای مشخص شده، نقش می بندد. 
در غرفه یادداشت نویسی یادداشت هایی با موضوعات طریق الشهدا، ایرانی ایرانی بخر، اقتصاد مقاومتی توسط مردم نوشته می شود و غرفه های بازی و سرگرمی با مفهوم قرآنی میزبان کودکان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :