آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94277
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394 10:45
تعداد بازدید : 929

فراخوان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران

آموزشگاه‎های IT برای احراز دانش‎بنیانی به نصر تهران مراجعه کنند

سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از تمام شرکت‎های فعال در حوزه آموزش فناوری اطلاعات دعوت کرد برای دانش‎بنیان شدن به این سازمان مراجعه کنند.

فناوران- براساس تفاهم و درخواست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از این سازمان به منظور شناسایی شرکت‎های آموزشی حوزه فاوا به عنوان شرکت‎های دانش‎بنیان، ضرورت دارد تمام شرکت‎های فعال در حوزه آموزش IT هر چه سریع‏تر مجوز معتبر فعالیت خود را از سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران دریافت کنند تا در لیست اولیه ارسالی سازمان به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان متقاضی دانش‎بنیان شدن معرفی شوند. 
17 بهمن ماه آخرین مهلت
بر اساس این گزارش متقاضیان تنها تا روز شنبه 17 بهمن ماه فرصت دارند برای دریافت این مجوز اقدام کنند.
همچنین شرکت‎های آموزشی عضو سازمان می‎توانند برای تمدید مجوز فعالیت خود و یا عضویت به سازمان نظام صنفی رایانه‎ای مراجعه کنند.
 معرفی 17 کسب و کار جدید و برتر 
همچنین با هدف توسعه کسب و کارهای دانش بنیان دومین جشنواره تخصصی «توسعه محصول و کسب و کارهای جدید دانش‎بنیان» 17تا 19 بهمن ماه در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‎شود.
این رویداد علمی و فرهنگی، با هدف حمایت از تلاش‎های علمی در بخش طراحی و توسعه محصول جدید، ایجاد و توسعه کسب و کارهای دانش‎بنیان، جهت دهی به تلاش‏های صاحبان ایده های جدید کسب و کار در بخش های مختلف فناوری به ویژه کسب و کارهای الکترونیکی برگزار می شود. در این همایش 17 کسب و کار جدید و برتر معرفی و تقدیر خواهند شد که شامل 5 کسب و کار فعال، 10 طرح برتر حوزه کسب و کار الکترونیکی و 2 پایان نامه برتر است.
در این دوره از جشنواره، صاحبان کسب و کارهای الکترونیکی که با روش های علمی، کسب و کار خود را ایجاد کرده و توسعه داده اند و یا طرح های نوآورانه‎ای برای ایجاد کسب و کارهای الکترونیکی دارند و پایان نامه های دانشجویی مرتبط با مستندسازی و یا طراحی توسعه محصول، می توانند شرکت کنند.
علاقه‎مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‎توانند به سایت npda.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :