آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94193
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1394 12:14
تعداد بازدید : 674

بدون تیتر

وزیر نیرو گفت: با به مدار آمدن تصفیه خانه هفتم که آب سد ماملو را تصفیه و با خط انتقال به جنوب تهران منتقل می کند مشکل سلامت آب نداریم و آب تهران کاملا سالم است و مردم با اطمینان می توانند از آب شرب شهری استفاده کنند.

  دبیر انجمن خودروسازان ایران گفت: قرارداد با پژو باعث افزایش تنوع خودروهای داخلی خواهد شد البته قیمت محصولات جدید بالاتر از قیمت محصولات فعلی خواهد بود.
  مدیر مبارزه با قاچاق کالاهای هدف ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کشف ۱۹.۹ هزار تن انواع محصولات کشاورزی تا پایان ۹ ماهه امسال خبر داد و گفت: در خصوص تخلفات عرضه میوه های قاچاق در میادین میوه و تره بار، با شهرداری مکاتبه کرده ایم.
  معاون بیمه های اتکایی بیمه مرکزی با بیان مذاکره 50 شرکت بیمه خارجی با بیمه مرکزی برای ارزیابی بازار بیمه ایران، گفت: همه این شرکت ها تمایل به فعالیت در حوزه اتکایی دارند.
  وزیر جهاد کشاورزی با توجه به برنامه خودکفایی تولید گندم، واردات این محصول در سال ۹۵ را ممنوع و واردات برای کارخانجات آرد و گندم را مشروط کرد.
  شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات رو دوشنبه  بازار سرمایه با یک هزار و 793 واحد رشد به ارتفاع 72 هزار و 912 واحدی رسید


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :