آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94103
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1394 11:28
تعداد بازدید : 690

خیز گوگل برای کسب درآمد از آیفون

انتشار آگهی های تبلیغاتی یکی از روش های مهم گوگل برای کسب درآمد است و حال این شرکت به فکر افتاده تا از کاربران اپل هم کسب درآمد کند.

فارس- گوگل برای گسترش دامنه ارایه خدمات AdWords خود یک برنامه همراه رسمی برای کاربران سیستم عامل iOS اپل طراحی کرده است. AdWords به آگهی دهندگان امکان می دهد تا کلمات کلیدی که دوست دارند در صورت جستجویشان در گوگل منجر به نمایش تبلیغات آنان شود را مشخص کنند.
گوگل بر مبنای تعداد موارد نمایش تبلیغات در زمان جستجوی کاربران و کلیک روی آنها مبالغی را از آگهی دهندگان دریافت می کند. حالا نسخه جدید برنامه AdWords برای سیستم عامل iOS  هم در دسترس علاقمندان قرار گرفته و همه افرادی که قبلا در آن حساب کاربری داشتند می توانند از خدمات مذکور استفاده کنند.
AdWords  برای  iOS به شما امکان می دهد عملکرد تبلیغات خود را بر مبنای معیارهایی همچون تعداد کلیک ها مورد بررسی قرار دهید و در صورت لزوم بودجه اختصاص یافته به تبلیغات را هم به روز کنید. از این طریق حتی می توان اطلاعات مربوط به صورت حساب ها را دریافت و از یک متخصص گوگل برای پشتیبانی کمک گرفت.برنامه همراه جدید با آیفون، آیپاد تاچ و آیپد مجهز به iOS 7.0 یا نسخه های بالاتر سازگار است و البته صرفا برای کاربران فعلی AdWords قابل استفاده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :