آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94093
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1394 11:20
تعداد بازدید : 949

حساب بانک مرکزی در فرانسه به زودی بازگشایی می شود

مدیرعامل بانک پاسارگاد با تشریح دستاوردهای اقتصادی-بانکی سفر دولتی ها به ایتالیا و فرانسه از گشایش حساب بانک مرکزی در ایتالیا خبر داد و گفت: برای گشایش حساب بانک مرکزی در کشور فرانسه هم مذاکرات خوبی انجام و به زودی این مهم محقق می شود.

فناوران - مجید قاسمی با بیان اینکه ظرف یک هفته آینده مذاکراتی با نمایندگان شرکت‎های ایتالیایی و فرانسه خواهیم از گشایش حساب بانک مرکزی در ایتالیا پس از مدت ها خبر داد و  گفت: برای گشایش حساب بانک مرکزی در کشور فرانسه هم مذاکرات خوبی انجام و تفاهمات اولیه انجام شد که به زودی این مهم نیز محقق خواهد شد. 
وی افزود: بدون پوشش بانک مرکزی، فعالیت بانک‎های ایرانی در سایر کشورها ابتر می‎ماند بنابراین گشایش حساب بانک مرکزی در ایتالیا و به زودی در فرانسه، گام مثبتی محسوب می شود.
مدیرعامل بانک پاسارگاد با بیان اینکه پس از مدت‎ها دو شرکت بیمه معتبر دنیا به نام های ساچه ایتالیا و کفاس فرانسه وارد مذاکره و جزییات همکاری با طرف های ایرانی شدند، افزود: استقبال ایتالیایی‎ها و فرانسوی‏ها در سطح بسیار خوبی انجام شد و بزرگ‎ترین شرکت‎های ایتالیایی و فرانسوی خود را در این سفرها ارایه کردند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :