آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 93916
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1394 12:12
تعداد بازدید : 814

معاون فناوری صداوسیما استعفا داد

رئیس سازمان صداوسیما، بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۳، مهدی اخوان بهابادی را قائم مقام خود در امور فناوری و رسانه های نوین تعیین کرده بود و اکنون پس از چهارده ماه، همزمان با استعفای بهابادی، این مسئولیت نوظهور از ساختار سازمان حذف شد.

تابناک - محمد سرافراز با پذیرش مهدی اخوان بهابادی، استعفای قائم مقام خود در امور فناوری، مطابق با ساختار تازه رسانه ملی به جای بهابادی، یک معاون فنی منصوب کرد و رضا علیدادی را به سرپرست معاونت منصوب کرد.
در روزهای اخیر، شایعات در خصوص استعفای مهدی اخوان بهابادی، قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما در امور فناوری در سطح این سازمان شنیده می شد و برخی منابع از عدم حضور بهابادی در دفتر کارش خبر می دادند؛ شایعاتی که امروز رنگ واقعیت گرفت و محمد سرافراز با پذیرش این استعفا، دست به تغییر ساختار این سازمان زد.
در ساختار جدید، قائم مقام فنی سازمان به نوعی تنزل یافته و به معاونت فنی تبدیل شده و در عین حال ساختار اجرایی و ماموریت های مشخص تری یافته است.
این مأموریت ها امروز در حکم رئیس سازمان صداوسیما به رضا علیدادی به عنوان سرپرست معاونت فنی این سازمان ابلاغ شده که عمدتاً بر ارتقای صداوسیما با استانداردهای روز جهان از جمله ارتقای تمامی تولیدات و پخش تمامی شبکه های تلویزیون با کیفیت فنی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :