آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 93752
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1394 11:54
تعداد بازدید : 1257

با معرفی نماینده ZTE در بازار ایران انجام شد

ورود گوشی V6 زد تی ای به ایران

در مراسمی که دیروز به منظور اعلام همکاری شرکت یاس با کمپانی ZTE برگزار شد، محصول جدید زد تی ای به بازار ایران معرفی شد.

فناوران- در مراسمی که روز سه شنبه با حضور مدیران شرکت یاس و ZTE برگزار شد، این شرکت به عنوان نماینده رسمی گوشی های زد تی ای در بازار ایران معرفی شد. در این مراسم شاهین محمدی، مدیر ارشد فروش ZTE فعالیت شرکت را از سال 1985 اعلام کرد و گفت: زد تی ای توسط وزارت هوا فضای چین تاسیس شد و در سال 2014 درآمد این شرکت به 20 میلیارد دلار رسید. 
وی اعلام کرد که زد تی ای از سال 2009 با شرکت کامتل در بازار ایران حضور یافت و هم اکنون فعالیت خود را با شرکت یاس در ایران ادامه می دهد.
به گفته محمدی، پس از اجرای برجام و رفع تحریم ها، اکثر مدیران شرکت ZTE به حضور پررنگ این شرکت در بازار ایران تاکید دارند، چرا که ایران پتانسیل بالایی برای فروش محصولات این شرکت دارد و در میان کشورهای خاورمیانه یکی از پررونق ترین بازارها به شمار می رود.
در ادامه ژولیانگ، مدیر خاورمیانه و آفریقای ZTE، ضمن اظهار امیدواری از موفقیت زد تی ای در بازار ایران، محصول جدید این شرکت را V6 معرفی کرد. وی گفت: این گوشی دارای بدنه تمام فلزی است و با وجود دوربین 13 مگاپیکسلی ضخامت آن فقط 8/6 میلی متر است. 
وی با بیان این که طراحی V6 در امریکا صورت گرفته، گفت: تلاش می کنیم که محصولات پیشرفته و بهینه ای را در بازار ایران عرضه کنیم و روزی فرابرسد که محصولات این برند را در همه جای ایران ببینیم.
ژولیانگ افزود: قصد رقابت با سایر برندهای چینی و غیر چینی بازار موبایل ایران را داریم. از طرفی بازار ایران پتانسیل خوبی برای برندهای چینی دارد و انتظار داریم در ابتدا یک درصد و در آینده ۲ درصد از این بازار را از آن خود کنیم. 
در ادامه رضا ریش پور، مدیرفروش شرکت یاس با بیان فعالیت 12 ساله شرکت یاس در بازار ایران گفت: حدود ۳ سال پیش درخواستی از شرکت ZTE مطرح شد و حدود ۱۵۰ ساعت با آن ها جلسه داشتیم و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که این شرکت ظرفیت خوبی برای موفقیت دارد. بنابراین از بین سبد گسترده ای که این کمپانی داشت، محصولاتی را انتخاب کردیم که جای فعالیت خوبی در بازار ایران داشتند و امیدواریم که فروش خوبی را با این برند در کشورمان تجربه کنیم. 
همچنین در این مراسم محمود صفار، مدیرعامل شرکت یاس اعلام کرد: این شرکت در تلاش است تا خدمات پس از فروش را به کمترین زمان ممکن برساند بنابراین کالایی که به شرکت برای ارایه خدمات سپرده می شود بین 2 تا نهایتا 24 ساعت تعمیر و به مشتری تحویل داده شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :