آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 93467
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1394 11:25
تعداد بازدید : 666

در همین بازار از نفس افتاده

ایسوس بیش از رقبا نوت بوک می فروشد

اگر چه این روزها بازار خرید و فروش کالاهای کامپیوتری و به ویژه نوت بوک بسیار بی رونق است، اما این به معنای این نیست که در شش ماه گذشته وضعیت بازار به همین منوال بوده است و تمام افرادی که به نوعی با بازار در ارتباط بوده اند بیکار ننشسته بودند.

مریم عسگری
حتی بررسی حجم واردات نوت بوک در ماه های گذشته نشان دهنده این امر است که بازار نوت بوک بدون مشتری نبوده و اگر چه حجم واردات و فروش نسبت به ماه های قبل در حد چشمگیری کاهش یافته استف اما به حد صفر نرسیده است.
در هر صورت بر اساس گزارش های رسیده در ماه های گذشته در بازار نوت بوک معاملاتی هر چند محدود صورت گرفته و برخی از برندها نیز در این بین از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده اند.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی باشگاه فعالان آی سی تی، در ماه های گذشته در بازار نوت بوک، ایسوس با کسب 40.3 درصد از سهم محبوبیت بازار نوت بوک در رتبه نخست قرار دارد. 
به گفته فعالان بازار علت این محبوبیت زیاد تنوع بالای قیمت و مدل و گستردگی خدمات پس از فروش است.
 پس از ایسوس نیز برند لنوو با کسب 28.9 درصد دومین برند محبوب بازار نوت بوک بوده است.
این گزارش می افزاید که ایسر با کسب 12.1 درصد، سومین برند محبوب بازار نوت بوک بوده است. بر اساس اعلام فعالان بازار محبوبیت این برند به علت عرضه نوت بوک های خوش قیمت با قابلیت های فنی مطلوب بوده است.در هر حال اچ پی با کسب 8.6 درصد چهارمین برند محبوب بازار نوت بوک ایران است. در رتبه بعدی هم دل با کسب 5.5 درصد ایستاده است. سایر برندها نیز سهم محبوبیتی در حدود 4.3 درصد داشتند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :