آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 93384
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1394 12:1
تعداد بازدید : 461

عرضه ششمین نسل پردازنده های Core اینتل برای سازمان ها

سازمان های جهانی بین سال های 2017 تا 2018 میلادی به صورت گسترده سراغ ویندوز 10 و نسل جدید سخت افزارهای رایانه ای می روند.

رایورز- شرکت اینتل روز گذشته ششمین نسل از سری پردازنده های Core را همراه با سیستم vPro عرضه کرد و توضیح داد این محصول به صورت تخصصی برای سازمان ها ساخته شده است. پردازنده های Core اینتل مجهز به سیستم vPro سازگار با سیستم عامل ویندوز ۱۰ ساخته شده اند تا سازمان ها سریع تر و آسان تر از قبل بتوانند سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری خود را با یکدیگر سازگار کنند.
 «تام گاریسان» مدیر مرکز توسعه سازمانی اینتل توضیح داد که شرکت او پیش بینی می کند سازمان های جهانی بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ میلادی به صورت گسترده سراغ ویندوز ۱۰ بروند. 
ولی این فرآیند سازگاری از سال ۲۰۱۶ آغاز می شود و حالا باید سخت افزار مورد نیاز را تولید کرد.اینتل پیش بینی کرده است که با این روند سازگاری فرصت های فراوانی برای به روزرسانی چرخه محصولات سازمانی ایجاد می شود و در این زمینه نسل جدید رایانه های سازمانی و ابزارهای مربوطه خریداری می شوند. شرکت اینتل معتقد است که در حال حاضر تعداد بیشتری از مدیران IT در سازمان ها تمایل به به روزرسانی زیرساخت های خود دارند و همین مساله می تواند لزوم روی کار آمدن نسل جدید پردازنده های سازمانی را نشان دهد.
با محصول جدیدی که شرکت اینتل ارایه کرده است، مدیران فناوری در سازمان ها می توانند عوامل موجود را مبتنی بر نیازهای درون سازمانی ساماندهی کنند. به عنوان مثال اگر رایانه مربوط به یکی از کارمندان نیاز به فناوری بلوتوث ندارد، از روی سیستم مرکزی به راحتی آن را غیرفعال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :