آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91839
تاریخ انتشار : 30 دی 1394 11:42
تعداد بازدید : 687

سازگاری هولولنز با طیف گسترده ای از محصولات

مایکروسافت به تازگی اطلاعات بیشتری را در مورد ابزار واقعیت افزوده خود موسوم به هولولنز در اختیار عموم گذاشته؛ از جمله اینکه این ابزار قادر به برقراری ارتباط با طیف گسترده ای از محصولات فناوری است.

خبرگزاری فارس- همچنین مشخص شده است که عمر باتری هولولنز به شدت وابسته به نحوه استفاده از آن بوده و از 2.5 تا 5.5 ساعت در نوسان است. بنابراین با یک بار شارژ نمی توان از هولولنز برای پیشبرد امور کاری در طول روز استفاده کرد.استفاده از این هدست واقعیت افزوده چنین است که گویی شخص در ۶۰ سانتی یک مانیتور 15 اینچ ایستاده و به آن نگاه می کند.
البته این ارقام هم زمان با عرضه نسخه نهایی نمایشگر یاد شده ممکن است تغییر کند. قرار است مدل اولیه هولولنز ظرف چند ماه آینده در دسترس توسعه دهندگان و متخصصان قرار بگیرد.
نکته دیگر اینکه بسیاری از برنامه های سازگار با ویندوز 10 بر روی هولولنز قابل نصب است.
علاوه بر این برای برقراری ارتباط میان آن با دیگر ابزار می توان از وای.فای یا بلوتوث استفاده کرد. با قراردادن هدست هولولنز روی چشمانتان، تمام تصاویر مقابل شما به شکل سه بعدی شبیه سازی می شوند و می توانید ظاهر و ترتیب همه وسایل دنیای واقعی را که در دور و اطراف شما قرار دارند، تغییر دهید.
هولولنز از دستورات صوتی نیز پشتیبانی می کند، تا محتوا را کپی کند یا یک ارگانیسم جدید بسازد. با این حال، هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چگونه می خواهد وعده مدیرعامل این شرکت در خصوص کاربردی بودن این دستگاه را در هر دو حوزه مصرفی و تجاری محقق کند. هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این مصحول ارایه نشده است.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :