آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91834
تاریخ انتشار : 30 دی 1394 11:5
تعداد بازدید : 743

بازگشت طرح مکالمه نامحدود با ابعاد محدود

طرح مکالمه نامحدود که با دستور رگولاتوری و به دلیل «ضدرقابتی» بودن حذف شده بود، بار دیگر در قالبی جدید اما محدود ارایه شده است که با توجه به ایراد رگولاتوری پیش بینی می شود طرح جدید به صرفه تر برای اپراتور و کم صرفه تر برای مشترک باشد.

فارس- در میان طرح های متعددی که از سوی اپراتورهای تلفن همراه ارایه می شود، طرح مکالمه نامحدود از اقبال ویژه ای برخوردار شد که از سوی 3 اپراتور به مشترکان ارایه می شد.
در این طرح در ازای پرداخت مبلغ اولیه ثابتی تمامی مکالمات درون شبکه بدون محدودیت و رایگان می شد. این طرح به ویژه مورد استقبال مشترکان همراه اول قرار گرفت زیرا شبکه تلفن ثابت و همراه را شامل می شد.
اما طرح مکالمه نامحدود به تعبیر رگولاتوری ضدرقابتی و باعث برهم خوردن بازار اپراتورهای تلفن همراه شد و در نهایت رگولاتوری دستور توقف این طرح را صادر کرد.
در حالی که مشترکان پیگیر طرح جایگزین بودند، اپراتور دوم بسته های ترکیبی به عنوان جایگزین مکالمه نامحدود ارایه کرده است و همراه اول نیز طرح مکالمه محدود را ارایه کرده است.
در این طرح با شماره گیری کد دستوری ستاره هزار ستاره یک مربع، مبلغی در ازای دقائقی مکالمه به مشترک پیشنهاد می شود. برای مثال در ازای 720 دقیقه مکالمه به ارزش 41 هزار تومان پیشنهاد 11 هزار تومانی ارایه می شود.
با توجه به ایراد رگولاتوری به طرح های سابق مکالمه نامحدود و استفاده از تعبیر «ضدرقابتی» برای این طرح ها انتظار می رفت طرح های بعدی که مجوز ارایه می گیرند به صرفه تر برای اپراتور و کم صرفه تر برای مشترک باشد.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :