آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91240

HP، دومین تولیدکننده حافظه های فلش سازمانی در جهان

چهار سال قبل شرکت HP نخستین گام های خود را برای ورود به بازار حافظه های فلش برداشت و هم اکنون مرکز ارائه خدمات سازمانی این شرکت موسوم به Hewlett Packard Enterprise یا HPE در نظر دارد گام های جدید در این زمینه بردارد.

رایورز- فیل دیویس، مدیر مرکز حافظه های فلش شرکت HPE در منطقه آسیا پاسیفیک و ژاپن به نقل از مرکز تحقیقاتی IDC اعلام کرد که این شرکت هم اکنون دومین ارائه دهنده خدمات حافظه فلش در بازار جهانی است.
دیویس با استناد به آخرین بررسی های مرکز IDC توضیح داد که سرمایه گذاری های گسترده آنها در این زمینه نتیجه بخش بوده است و HPE هم اکنون دومین تولیدکننده برتر حافظه های فلش در جهان است. سال گذشته این شرکت اعلام کرده بود آخرین خانواده حافظه های فلش آن موسوم به 3PAR StoreServ Storage  به ازای هر گیگابایت برای سازمان ها کمتر از ۱.۵ دلار هزینه دارد که این رقم از هزینه ۲ دلار به ازای هر گیگابایت که در ابتدا تعیین شده بود کمتر است.   دیویس اظهار داشت که اگرچه این مرکز هم اکنون به دو شرکت مجزای HPE و HP تقسیم شده است، ولی هیچ برنامه ای برای کاهش سرعت برنامه های آنها وجود ندارد و سرمایه گذاری ها در بخش حافظه های فلش همچنان ادامه پیدا می کند. دیویس اظهار داشت که در منطقه آسیا پسیفیک، سازمان های مستقر در استرالیا و نیوزیلند بیشترین میزان سازگاری با حافظه های فلش را دارند که البته پیش بینی می شود طی سال ۲۰۱۶ میلادی کشورهای ژاپن، سنگاپور و هنگ کنگ گام های اساسی در این زمینه بردارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :