آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91238
تاریخ انتشار : 22 دی 1394 11:51
تعداد بازدید : 762

با غیبت نمایندگان دولت

هیات مدیره مخابرات سه نفره شد؟

با عدم معرفی نماینده سهام عدالت و حذف قانونی نماینده دولت به دلیل غیبت های متوالی، هیات مدیره مخابرات رسما توسط سه عضو خصوصی اداره می شود.


فارس- پس از تعیین دوباره نمایندگان دولت و سهام عدالت در هیات مدیره مخابرات ایران، از این شرکت خبر می رسد که این دو نماینده بار دیگر در جلسات هیات مدیره حضور ندارند.
نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و نماینده دولت که در دوره قبل به دلیل غیبت متوالی از هیات مدیره مخابرات حذف شده بود، بار دیگر از سوی دولت برای این سمت انتخاب و معرفی شد. اما در دوره جدید نیز در جلسات حضور نیافت و اکنون با غیبت بیش از 4 جلسه، قانونا از ترکیب هیات مدیره حذف شده است.
دیگر نماینده دولتی محمد روح الهی نیز که از سوی سهام عدالت انتخاب شده بود، در دوره قبلی به دلیل غیبت در جلسات حذف شد و در دوره جدید بار دیگر به عنوان نماینده سهام عدالت انتخاب شد. اما با توجه به اینکه معرفی نامه وی از سوی سهام عدالت ارسال نشد، عملا عضویت وی در هیات مدیره مخابرات، ملغی شد. به این ترتیب مدت هاست هیات مدیره مخابرات با سه عضو خصوصی اداره می شود و دولت رسما از مدیریت شرکت مخابرات کناره گیری کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :