fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 91228
  تاریخ انتشار : 22 دی 1394 11:36
  تعداد بازدید : 819

  انتقاد یک نماینده مجلس از دو شغله بودن دبیر شورای عالی فضای مجازی

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: دبیری شورای عالی فضای مجازی با تمام وظایف مهم و اساسی با قائم مقامی همزمان در وزارتخانه پر مسوولیت کار تناسب ندارد و پرواضح است که این دغدغه های متفاوت هر دو مسوولیت را بر زمین می گذارد.

  خبرگزاری فارس- نصرالله پژمان نفر از حضور همزمان ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در سمت قائم مقام وزیر کار انتقاد کرد.
  این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسوولیت دبیری شورای عالی فضای مجازی که رهبر انقلاب درباره آن می گویند اگر مسوولیت رهبری انقلاب را نداشتم خود مسوولیت این شورا را بر عهده می گرفتم، نشان از اهمیت این مسوولیت و جایگاه دارد.وی ادامه داد: همچنین در شرایطی که موضوع کار و اشتغال یکی از موضوعات در اولویت کشور است، بهتر است فردی در این سمت قرار گیرد که به معنای واقعی فرصت کافی کار و ایفای مسوولیت های محوله در این سمت برای کشور را داشته باشد.
  پژمانفر تاکید کرد: بنابراین دبیری شورای عالی فضای مجازی با تمام مشغولیت های مهم و اساسی با قائم مقامی همزمان در یک وزارتخانه به ویژه وزارتخانه پر مسوولیت کار تناسب ندارد و پرواضح است که این دغدغه های متفاوت باعث می شود که هر دو مسوولیت بر زمین بماند.
  این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: از این رو لازم است آقای فیروزآبادی در این زمینه هر چه سریع تر تصمیم گیری کند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :