آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91223
تاریخ انتشار : 22 دی 1394 11:31
تعداد بازدید : 717

بدون تیتر

منابع آگاه فروش سهام شرکت مادر “آرامکو” را از سوی دولت عربستان رد و سهام شرکت های تابعه آرامکو را قابل فروش اعلام کردند.

 ثروتمندترین افراد سال 2015 در اولین هفته از سال 2016 بالغ 194 میلیارد دلار از دست دادند و در صدر آنها جف بزوس، بنیان گذار سایت آمازون بود.
 رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران با بیان به دلایل نوسانات ارزی در روزهای گذشته گفت: نرخ دلار باید از بودجه ۹۵ حذف شده و تعیین نرخ به عرضه و تقاضا و بازار رقابتی سپرده شود.
 معاون وزیر کار با تشریح دستورالعمل کارت خرید اعتباری بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: متقاضیان می توانند با ارسال کد ملی خود به شماره پیامک ۱۰۰۰۱۴۲۲ درخواست خود را برای دریافت کارت اعلام کنند.
 رئیس جمهوری روسیه گفت: اقتصاد روسیه از افت قیمت نفت آسیب سختی دیده است، اما این موضوع تاثیری مثبت خواهد داشت، زیرا کشور را وادار خواهد کرد تا وضعیت مالی عمومی خود را بهبود ببخشد.
 وزیر نیرو گفت: مشکلات آبی کشور را لیست کرده‎ایم و در جلسات شورای عالی آب، جلسات هیات وزیران، نشست‏های مشترک با دیگر دستگاه‏های دولتی و نشست‏های مشترک با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بررسی این مشکلات را تا حل کامل آنها پیگیری می‎کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :