آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91218
تاریخ انتشار : 22 دی 1394 11:25
تعداد بازدید : 868

دعوت از شرکت‎های نرم افزاری برای تولید نرم‎افزار آموزش زبان فارسی

بنیاد سعدی قصد دارد با شناسایی شرکت‎های دارای صلاحیت فنی، پروژه نرم افزار هوشمند آموزش زبان فارسی ویژه غیرایرانیان و نسل سوم و چهارم ایرانیان مقیم خارج کشور را تهیه و تولید کند.


فناوران- این بنیاد با هدف آموزش و گسترش زبان فارسی در جهان و در راستای تهیه و تولید نرم‎افزار هوشمند آموزش زبان فارسی ویژه غیر ایرانیان و نسل سوم و چهارم ایرانیان مقیم خارج کشور، درصدد شناسایی شرکت‎های دارای صلاحیت فنی برای همکاری در تهیه این نرم افزار است.
بنیاد سعدی قصد دارد نرم‎افزار هوشمند آموزش زبان فارسی را به گونه ای طراحی و تولید کند که بتواند با بهره‎مندی از تکنیک‎های نوین فناوری آموزشی و هوشمندسازی، نیازهای مخاطب را برطرف و زبان فارسی را به بهترین شیوه به زبان آموز، بیاموزد.
بنابراین از شرکت‎های دارای صلاحیت فنی و علاقه‎مند به همکاری در تولید این نرم‎افزار، دعوت می‎شود سوابق کاری و طرح‎های پیشنهادی خود را با توجه به شرایط اعلام شده از سوی بنیاد سعدی مبنی بر خواسته‎های عملکردی و ویژگی های فنی نرم افزار، به این بنیاد ارسال کنند.
طبق اعلام این فراخوان، شرکت‎های دارای صلاحیت فنی تا 30 دی ماه سال جاری مهلت دارند تا مدارک لازم جهت بررسی را به بنیاد سعدی به نشانی تهران، خیابان ولنجک، خیابان پانزدهم شرقی، بعد از خیابان ساسان، پلاک 17، ارسال کنند.
علاقه مندان به همکاری در تهیه و تولید نرم افزار هوشمند آموزش زبان فارسی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و جزییات فراخوان، به نشانی saadifoundation.ir/Files/Mina_Elearning1.pdf  مراجعه کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :