آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91146
تاریخ انتشار : 21 دی 1394 12:11
تعداد بازدید : 970

فیسبوک به دنبال حذف شماره تلفن است

بسیاری از کاربران شماره تلفن همراه خود را حفظ هستند ولی به ندرت پیش می آید فردی شماره های موجود در فهرست مخاطبان گوشی خود را حفظ باشد.


ایسنا- زمانیکه شما شماره فردی را در گوشی ذخیره می کنید، دیگر هرگز توجه نمی کنید که این جزئیات چه هستند. اگر لازم باشد با کسی تماس بگیرید صرفا روی نام آن فرد کلیک می کنید.اکنون فیس بوک قصد دارد با استفاده از این فرصت شماره تلفن ها را به طور کامل از گوشی ها حذف کند.دیوید مارکوس، نایب رییس فیسبوک در بخش محصولات پیام رسانی اعلام کرد که تا پایان سال 2015 بیش از 800 میلیون نفر از نرم افزار پیام رسان فیس بوک استفاده کرده اند.وی افزود: ما مسنجر فیس بوک را بسیار سریع کرده ایم و قابلیت تماس ویدیویی، متمایز کردن مکالمات با رنگ ها، نام های مستعار و شکلک ها و امکان تجارت در مسنجر را فراهم کرده ایم. ما راه جدیدی را برای مشاغل ایجاد کرده ایم که با مشتریان خود در ارتباط باشند.
وی تاکید کرد: ما اطلاعات مفیدی را در بالای هر مکالمه گنجانده ایم تا اگر فرد مخاطب در فهرست دوستان کاربر در فیسبوک نباشد، وی بداند با چه کسی در حال صحبت کردن است.اما هدف اصلی فیس بوک در این میان حذف کردن شماره تلفن ها است.وی با اشاره به گوشی های موبایل قدیمی که فقط امکان تایپ متن و ارسال با پیامک را داشتند، گفت: مسنجر فیسبوک امکانات بیشتری همچون استیکرها، تصاویر، ویدیوها، کلیپ های صوتی، GIF، ارسال موقعیت مکانی و ارسال پول را ایجاد می کند.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :