آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91133
تاریخ انتشار : 21 دی 1394 11:48
تعداد بازدید : 841

رقابت 5000 بنگاه اقتصادی در هفتمین مسابقه بهره وری

نایب رییس انجمن مدیریت کیفیت ایران با اعلام برگزاری هفتمین مسابقه ملی بهره وری با رقابت بیش از 5000 بنگاه اقتصادی، گفت: مراسم هفتمین دوره مسابقه ملی بهره وری، با ارزیابی بیش از 5000 بنگاه اقتصادی در قالب 36 صنعت، 22 دی ماه برگزار می شود.

ایسنا- فرشید شکرخدایی افزود: معرفی کاندیدای هر صنعت توسط کمیته علمی در شاخص های مذکور در این مسابقه از 12 تا 17 دی ماه توسط بیش از 5000 داور از متخصصین صنعت مربوطه انجام می شود که پس از برگزاری کمیته علمی در تاریخ 22 دی ماه 1394 نتایج نهایی اعلام و از بنگاه های برتر تجلیل می شود.
شکرخدایی ادامه داد: این مسابقه در بخش اصلی با محاسبه شاخص های بهره وری نیروی کار، رقابت پذیری هزینه نیروی کار، بهره وری سرمایه و بهره‎وری کل عوامل به صورت تورم‎زدایی شده و در بخش جانبی شاخص های فروش سرانه و درصد حاشیه سود خالص و در صنایع انرژی بر نیز بخش بهره وری انرژی به صورت تورم زدایی شده انجام شده است.
نایب رییس انجمن مدیریت کیفیت ایران گفت: پس از برگزاری آیین بزرگداشت روز ملی بهره وری و اختتامیه ششمین جشنواره ملی بهره وری، در تاریخ دوم خرداد امسال و تجلیل از برترین های این جشنواره، زنگ هفتمین جشنواره ملی بهره وری به صدا درآمد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :