آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91129
تاریخ انتشار : 21 دی 1394 11:38
تعداد بازدید : 757

حمایت مخابرات از تولید محتوای داخلی در فضای مجازی

سرپرست شرکت مخابرات ایران با بیان ظرفیت سازی مخابرات برای تولید محتوای داخلی در فضای مجازی، از حمایت این شرکت از تولیدات مبتنی بر ارزش های بومی و معارف دینی در این فضا خبر داد.


فناوران- دهناد افزود: فضای مجازی کشور، باید فضای امر به معروف و نهی از منکر باشد و شرکت مخابرات در این راستا آمادگی دارد با نهادهای ذی ربط و نقش آفرین در این حوزه از جمله شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی انقلاب فرهنگی به طور کامل همکاری کند. وی با بیان لزوم حضور یکپارچه تمام نهاد های فرهنگی و دولتی در فضای مجازی، گفت: نداشتن نقشه راه، وجود ناهماهنگی و سیاستگذاری موازی، چالش اصلی فضای مجازی کشور است و برای رفع این نقیصه به تدوین راهبرد کلان در این بخش نیازمندیم. سرپرست شرکت مخابرات ایران، همچنین بر اهمیت وجود زیرساخت لازم برای راه انداری شبکه های داخلی تولید و توزیع محتوا تاکید کرد و گفت: مجموعه شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور در تدارک و تامین این زیر ساخت، اجرایی سازی آن و حمایت از کسب و کارهایی که در عرصه تولید محتوای مناسب برای فضای مجازی کشور گام بر می دارند، نقش مهمی بر عهده دارد.
 دهناد در پایان گفت: امیدواریم برنامه ششم توسعه با شناخت هر چه بیشتر و دقیق تر نسبت های جامعه و فضای مجازی، زمینه ها و مکانیزم های حضور فعالانه در این فضا را مهیا کند و با اولویت بخشیدن به تولید محتوا، ضمن جبران عقب ماندگی ها، زمینه جهش موقعیت در سطوح منطقه ای و بین المللی را فراهم کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :