آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91042
تاریخ انتشار : 20 دی 1394 11:46
تعداد بازدید : 610

عرضه نسل جدید کار ت های حافظه سونی با سرعت ۴۴۰ مگابایت در ثانیه

شرکت سونی مدل جدید کارت های حافظه XQD و SD خود را همراه با آداپتورهای ویژه برای دوربین های دیجیتالی حرفه ای از جمله Nikon D5 و D500 که در نمایشگاه CES 2016 از آنها رونمایی شد، عرضه کرد.

موبنا- سری کارت های حافظه XQD-M می توانند با سرعت ۴۴۰ مگابایت در ثانیه اطلاعات را دریافت و با سرعت ۱۵۰ مگابایت در ثانیه اطلاعات را انتقال دهند. این سرعت برای گرفتن عکس در فرمت RAW و با کیفیت ۴ هزار پیکسل بسیار مناسب است و عکاسان حرفه ای به صورت می توانند نتیجه فعالیت خود را روی رایانه انتقال دهند.
کارت های XQD نسبت به مدل قبلی طراحی قوی تری را شامل می شوند و به همین خاطر عکاسان حرفه ای در شرایط سخت هم به راحتی می توانند از آنها استفاده کنند.
کارت های جدید SD با فرمت UHS-II سازگارند و سرعت دریافت اطلاعات در آنها ۲۶۰ مگابایت در ثانیه و سرعت خواندن اطلاعات هم برای آنها ۱۰۰ مگابایت در ثانیه در نظر گرفته شده است.
شرکت سونی همچنین سیستم کارتخوان MRW-E90 با قابلیت پشتیبانی از فرمت UHS-II برای انتقال سریع اطلاعات به رایانه شخصی عرضه کرد. این سیستم کارتخوان می تواند از کارت های XQD و SD و همچنین سیستم ورودی USB 3.1 پشتیبانی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :