آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 91040
تاریخ انتشار : 20 دی 1394 11:43
تعداد بازدید : 641

النگوی بی سیم ضداسترس به بازار می آید

پس از عرضه دهها نوع مچ بند و لوازم تزیینی مبتنی بر فناوری برای خانم ها، این نوع محصولات هنوز به آن صورت که باید و شاید مورد استقبال قرار نگرفته اند، اما ممکن است در این میان یک استثنا وجود داشته باشد.

خبرگزاری فارس- بسیاری از این دستبندها و النگوها از حداقل زیبایی های ظاهری هم برخوردار نیستند و زنان چندان از آنها استقبال نمی کنند. حالا Iris Apfel النگو یا مچ بند جواهرنشان وایزویر را روانه بازار کرده که دارای سه دستبند هوشمند برنجی است که در صورت تمایل خریدار می توان به آنها طلای 18 قیراطی یا پالادیوم اضافه کرد.
این دستبند علاوه بر قابلیت اتصال بی سیم مجهز به امکاناتی برای کاهش نگرانی و استرس هست. جلوی این دستبند نمایشگر لمسی کوچکی وجود دارد که موقعیت صاحب دستبند را در صورت لزوم از طریق پیامک برای افرادی که قبلا مشخص شده اند ارسال می کند.
این قابلیت به ویژه برای استفاده زنان سالمندی مناسب است که نگران آسیب دیدن و گم شدن هستند و تمایل دارند فرد یا افرادی دیگری از موقعیت آنها اطلاع داشته باشند.
از دستبند یاد شده برای انجام کارهای دیگری از جمله حفظ تناسب اندام نیز استفاده می شود. حسگرهای مختلفی به عنوان قدم شمار،محاسبه گر فاصله طی شده و محاسبه کننده کالری مصرف شده نیز در این دستبند نصب شده که این اطلاعات را از طریق بلوتوث برای گوشی ارسال می کنند. این دستبند در صورت دریافت پیام، تماس و ایمیل هم به لرزش درمی آید. در صورت عدم استفاده از نمایشگر عمر باتری این محصول تا سه روز خواهد بود. قیمت این دستبند که سه ماه دیگر روانه بازار می شود 395 دلار است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :