آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90973
تاریخ انتشار : 19 دی 1394 13:14
تعداد بازدید : 869

نگاهی به توییت‌های برتر

یک گروه موسیقی گوی رقابت سال 2015 توییتر را ربود

سال 2015 هر چند برای موسسان، مدیران، سهامداران و کارمندان توییتر سال خوبی نبود اما برای کاربران علاقه مند به شبکه های اجتماعی، سال خوبی بود. رسانه های بسیاری توییت های منتشر شده در سال 2015 را مورد بررسی قرار دادند و بهترین توییت ها را در حوزه های مختلفی مانند ورزش، سیاست و غیره انتخاب کردند. سایت Time نگاه کلی به توییت های سالی که گذشت (میلادی) انداخته و ده توییت که بیش از دیگر توییت ها به اشتراک گذاشته شده و مورد توجه قرار گرفته است را به عنوان توییت های برتر سال 2015 انتخاب کرده است. فناوران- جالب است از بین ده توییت بیشتر به اشتراک گذاشته شده در توییتر، توییت های یک گروه موسیقی که گویا سال 2015 بهترین استفاده را از شبکه اجتماعی توییتر در راستای اطلاع رسانی و کسب شهرت کرده اند بیشترین امتیاز را آورده است.

5 تشکر ویژه از هواداران
لویی تاملینسون، یکی از خوانندگان گروه موسیقی One Direction از بریتانیا در این توییت از حمایت هواداران خود تشکر می کند. این توییت بیش از ۴۱۲ هزار بار به اشتراک گذاشته شد و در جدول پرطرفدارترین توییت های سال در مکان پنجم نشست.
4 ازدواج همجنسگرایان
توییت باراک اوباما، رییس جمهور آمریکا که در آن از قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان به حکم دادگاه عالی آمریکا ابراز خشنودی شده، با حدود ۴۵۰ هزار بار ریتوییت شدن در مکان چهارم جدول توییت های پرطرفدار در سال ۲۰۱۵ قرار گرفته است.
3 جشن تولد One Direction
لیام پِین، یکی از خواننده های گروه One Direction با این توییت پنج سالگی گروه را تبریک می گوید و از دیگر اعضای گروه تشکر می کند. هواداران هم با تقریبا ۵۰۰ هزار بار ریتوییت در این جشن شرکت می کنند.
2عضو پیشین بزرگواری نشان می دهد
زین مالک وقتی این توییت را پست کرد، دیگر عضو گروه موسیقی One Direction نبود. او با وجود اینکه مارس ۲۰۱۵ از گروه جدا شده بود، از همکاران قبلی خود پشتیبانی کرد و انتشار تک آهنگ جدید را تبریک گفت. هواداران با بیش از ۵۶۰ هزار بار اشتراک گذاری، رضایت خود از این رفتار را نشان می دهند.
1 در پایان این عشق است که پیروز می شود
زین مالک اواخر مارس ۲۰۱۵ رسما اعلام کرد که از گروه موسیقی One Direction جدا می شود. این خواننده ۲۲ ساله گفت می خواهد زندگی آرامتری در پیش بگیرد. هری استایلز، دیگر عضو گروه، با این توییت حس خود به این رخداد را نشان داد. هواداران این پیام ۲۵ کاراکتری را بیش از ۷۰۰ هزار بار به اشتراک گذاشتند و آن را به محبوبترین توییت سال ۲۰۱۵ تبدیل کردند.
جایگاه ششم تا دهم را به ترتیب سلمان بن عبدالعزیز @KingSalman، Niall Horan @NiallOffcial، کنی وست @Kanyewest، لئونارد نیموی @TheRealNimoy و کاتلین جنر @Caitlyn_Jenner به دست آورده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :