آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90968
تاریخ انتشار : 19 دی 1394 12:46
تعداد بازدید : 765

هر روز یک مایل

چالش 2016 زوکربرگ؛ سال دویدن

چالش سال 2016 بنیان گذار فیس بوک، یک مایل دویدن به صورت روزانه است. مارک زوکربرگ از مردم سراسر دنیا خواست با وی همراه شوند و تا پایان سال 365 مایل بدوند.

فناوران- زوکربرگ که این روزها از گذراندن اوقاتش با همسر و فرزند تازه به دنیا آمده اش لذت می برد مانند سال گذشته برای خود اهدافی در ابتدای سال تعریف کرده است و از مردم سراسر دنیا هم خواسته آنها نیز از الگوی او پیروی کنند.
بعد از ساخت سیستم هوشمند برای کنترل خانه، دومین هدف زوکربرگ در سال 2016 یک مایل دویدن در روز است، یعنی 365 مایل در یک سال. سال گذشته وی سه هدف برای خود تعریف کرده بود؛ ماهی دو کتاب خواندن، یادگیری زبان ماندارین، ملاقات یک شخص جدید در هر روز.
بنیان گذار فیس بوک پیامی در این شبکه اجتماعی منتشر کرده و چالش جدید خود را برای مردم توضیح داده است. در این پیام آمده: قصد دارم 365 مایل بدوم و دوست دارم بیشترین تعداد ممکن از افرادی که در این جامعه زندگی می کنند، در این کار همراه من باشند. نام چالش امسال را سال دویدن می گذاریم. من یک گروه عمومی به این منظور تشکیل داده ام که همه ما می توانیم در آن داستان و ماجرای دویدن های خود را به اشتراک بگذاریم و خود من حتما پیشرفتم در این زمینه را در این گروه مطرح می کنم.
گفته می شود هزاران نفر در فیس بوک علاقه خود را برای پیوستن به این چالش اعلام کرده اند. یکی از کاربران فیس بوک در اظهار نظری جالب زاکربرگ را با شخصیت «فارست گامپ» در فیلمی با همین عنوان مقایسه کرده که به یکباره و بدون مقدمه شروع کرد به دویدن و این دوندگی بیش از سه سال بدون وقفه ادامه داشت و بسیاری از افراد به فارست پیوستند. زاکربرگ در پاسخ وی گفته است: تصوری جالب و جذاب است شرط می بندم که می توانیم آن را محقق کنیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :