آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90962
تاریخ انتشار : 19 دی 1394 12:31
تعداد بازدید : 668

رومینگ ارزان همراه اول در پروازها

اداره کل ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: مشترکان همراه اول از این پس می توانند در طول پرواز از خدمات مکالمه، پیامک و دیتا تلفن همراه خود استفاده کنند.

فناوران- همراه اولی ها می توانند برای استفاده از این خدمت ویژه، در طول پرواز، سرویس رومینگ خود را روشن و شبکه روی هوا( On Air )  را جستجو کرده و از این خدمات با پایین ترین نرخ در ایران، بهره مند شوند.
خدمات رومینگ هنگام پرواز همراه اول، در حال حاضر با شرکت های ایرفول، آل نیپون، ازال، بریتیش ایرویز، سبوپسفیک ایر، مصر، امارات، اتحاد، هواپیمایی هنگ کنگ، لبیریا، هواپیمایی لیبی، عمان ایر، هواپیمایی فیلیپین، قطر ایرویز، رویال جردن، هواپیمای تایلند، تام و خطوط هوایی سنگاپور برقرار است.
علاوه بر این، نرخ رومینگ امارات همراه اول از ابتدای سال نو میلادی کاهش قابل توجهی داشته است. تعرفه مکالمه با ایران 52 درصد کاهش و از مبلغ 19 هزار ریال به 9000 ریال و تعرفه پیامک و دیتا (هر مگابایت) نیز هرکدام 500 ریال کاهش داشته و از 5000 ریال به 4500 ریال رسیده است. همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به پرتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :