آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90836
تاریخ انتشار : 16 دی 1394 13:33
تعداد بازدید : 869

بدون تیتر

رییس اتحادیه صادرکنندگان و تولیدکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی تاکید کرد: قطع روابط تجاری با عربستان و به نوعی با بحرین و سودان، نمی تواند چالشی در حوزه طلا ایجاد کند و به سرعت می توانیم بازار جایگزین را انتخاب کنیم.

 قائم مقام وزیر نیرو هشدار داد رشد بارندگی های پاییزی امسال نسبت به سال 93 نباید موجب اتلاف منابع شود، زیرا تابستان آینده شرایط دشواری خواهیم داشت.
 عربستان از ترس ورود نفت ایران به بازار پس از لغو تحریم ها در حال تولید روزانه 1.5 میلیون بشکه نفت مازاد و امضای قرار دادهای صادراتی بلندمدت با قیمت های پایین در تلاش برای به دست آوردن نقدینگی و اجتناب از ورشکستگی است.
 نایب رئیس انجمن لوازم خانگی از کاهش تعداد اقساط وام خرید کالا از ۱۸ ماه به ۱۲ ماه خبر داد و گفت: برخلاف اعلام بانک مرکزی، دستورالعمل پرداخت تسهیلات به بانک ها ابلاغ نشده و انباشت لوازم خانگی کارخانه ها نیز افزایش یافته است.
 منابع هندی اعلام کردند بر اساس توافق صورت گرفته بین دو کشور بدهی ۶.۵ میلیارد دلاری هند به ایران به روپیه تبدیل خواهد شد و برای واردات و به عنوان پشتوانه چاپ ریال توسط بانک مرکزی ایران، در بانک های هندی نگهداری خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :