آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90731
تاریخ انتشار : 15 دی 1394 13:55
تعداد بازدید : 893

بدون تیتر

اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی با ارسال نامه ای به معاون اجرایی رئیس جمهور اعتراض خود را نسبت به موضع گیری های مسوولان عالی صنعت مبنی بر خروج محصولات پتروشیمی از بورس کالا اعلام کردند.

  نایب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین از کاهش 34 درصدی ارزش مبادلات تجاری ایران و چین در سال 2015 و همچنین سفر رییس جمهور چین به ایران در یک ماه آینده خبر داد.
  رئیس انجمن دوستی ایران و سوئیس گفت: بزودی از سوی کارشناسان سوئیسی کارگاه آموزشی درباره چگونگی ساخت هتل و تعامل با گردشگران خارجی در ایران برگزار شود.
  رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور از کاهش نرخ مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی از جمله صاحبان مشاغل همسو با اصلاح قانون مالیات های مستقیم خبر داد.
  وزیر جهاد کشاورزی گفت: با استفاده از توانمندی کشاورزان، افزایش بهره وری و صرفه جویی در مصرف آب تلاش داریم تراز تجاری منفی بخش کشاورزی را به صفر برسانیم.
  پایگاه خبری مارکت واچ آمریکا اعلام کرد: اختلاف دیپلماتیک میان ایران و عربستان سعودی می تواند تلاش اوپک برای ساکت کردن بازار نفت را تکمیل و تداوم کاهش قیمت نفت را به دنبال داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :