آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90713
تاریخ انتشار : 15 دی 1394 13:23
تعداد بازدید : 980

ال جی سالگرد افتتاح باشگاه مشتریانش را جشن گرفت

مراسم قدردانی از برگزیدگان کمپین بهترین ها همزمان با جشن سالگرد افتتاح باشگاه مشتریان ال جی و گلدیران با حضور جمعی از هنرمندان و اعضای وفادارباشگاه «روی خوش زندگی» برگزار شد.

فناوران- این مراسم که روز چهارشنبه 9 دی ماه در مرکز همایش های فرشته برگزار شد، نیکی کریمی به عنوان عضو افتخاری باشگاه روی خوش زندگی و سفیر ال جی و گلدیران انتخاب شد.
باشگاه وفاداری ال جی-گلدیران که «روی خوش زندگی» نام دارد، به پاس قدردانی از اعتماد مشتریان در انتخاب محصولات ال جی و با هدف افزایش رضایت مشتریان، ارتباط صمیمی و پویا با آنان و همچنین ارائه خدمات و امکانات ویژه به این مشتریان تأسیس شده است .اعضای باشگاه روی خوش زندگی (Life’s Good) با توجه به میزان خرید خود ازمحصولات ال جی با ضمانت گلدیران درزمان مشخص، در چهار سطح الماس (Diamond)، طلا (Gold) ، نقره (Silver) و برنز (Bronze) دسته بندی می شوند و با توجه به سطح عضویت خود از مزایا و خدمات باشگاه استفاده می کنند.
همچنین در این مراسم ، تنهایی، نایب رئیس هیات مدیره گلدیران گفت که گلدیران با ارائه محصولات با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا در کنار ارائه خدمات متمایز، ثابت کرده است که مشتری مداری سرلوحه فعالیت های گروه بزرگ گلدیران است.
لازم به ذکر است، سایت باشگاه روی خوش زندگی (www.lgvipclub.ir) پذیرای آن دسته از علاقه مندانی است که مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این باشگاه هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :