آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90709
تاریخ انتشار : 15 دی 1394 13:20
تعداد بازدید : 1091

گلایه صنایع کوچک IT از نسخه تسهیلاتی دولت برای خروج از رکود

میرمهدی: دوندگی وقت گیر و هزینه برمتقاضی تسهیلات را منصرف می کند

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران با اشاره به ارایه تسهیلات صندوق صنایع کوچک به شرکت های کوچک تولیدی، گفت: افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام کرده اند می گویند دوندگی روند فعلی آنقدر زیاد است که متقاضی منصرف می شود.

خبرگزاری فارس- سید مهدی میرمهدی با اشاره به بسته دولت برای خروج از رکود و ارایه تسهیلات به تولید کنندگان، اظهار داشت: بر اساس اعلام وزارت صنعت، با توجه به نقش کلیدی صنایع کوچک در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، مقرر شده که صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک تا سقف 30 میلیارد ریال در هر ضمانت نامه از طریق 31 نمایندگی فعال استانی برای تسهیل تولید تسهیلات پرداخت کند.رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: این بخش نامه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به اتاق اصناف ابلاغ و به وسیله اتحادیه ها به اعضا و واحدهای صنفی اعلام شده است.
وی با اشاره به اینکه قرار است این تسهیلات به شرکت های کوچک تولیدی نیازمند حمایت پرداخت شود، گفت: به گفته افرادی که برای دریافت این تسهیلات اقدام کرده اند دوندگی روند فعلی آنقدر زیاد است که متقاضی منصرف می شود.
میرمهدی تصریح کرد: به گفته متقاضیان روند دریافت تسهیلات بسیار هزینه بر و وقت گیر است و تأمین منابع مورد نیاز می تواند از بازار غیر رسمی راحت تر از اخذ تسهیلات به این روش باشد.
رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: فعالانی که از طریق اتحادیه برای دریافت این تسهیلات مراجعه می کردند گلایه مند هستند که این اطلاعیه فایده ای ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :